top of page

ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ІЗ СУДДЯМИ БАРСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

15 грудня в Україні відзначають День працівників суду. Це свято приурочене всім, хто працює в правовій системі країни: від суддів і прокурорів – до адвокатів і нотаріусів.Саме в цей день представники Барського районного суду за запрошенням керівника апарату суду Тетяни Едуардівни Вовк провели ознайомчу зустріч зі студентами спеціальності «Право» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського» та викладачами кафедри соціально-економічних дисциплін: завідувачкою кафедри докторкою філософії Юзько Тетяною Миколаївною; к.ю.н., доценткою Супрун-Ковальчук Тетяною Миколаївною; докторкою філософії Фляжніковою Ярославою Василівною.

Метою зустрічі було ознайомлення студентів з особливостями роботи апарату суду та самою роботою суддів, труднощами в ній.

Майбутні правники зустрілися та поспілкувалися з суддею-спікеркою Салдан Юлією Олександрівною, яка, зокрема, розповіла, що в штаті суду працює 5 суддів, а в провадженні суду знаходиться близько 2300 справ різного спрямування: сімейного, цивільного, трудового, кримінального, адміністративного, – у тому числі справи проти суб’єктів владних повноважень.

Студенти мали змогу поставити професіоналам велику кількість запитань, що стосувалися юридичного вирішення справ та особливостей роботи присяжних у суді.

Висловлюємо щиро подяку Тетяні Едуардівні та Юлії Олександрівні за проведену зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Тетяна СУПРУН-КОВАЛЬЧУК,

к.ю.н., доцентка кафедри 

соціально-економічних дисциплін
 

170 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page