top of page

Зимовий «Білий форум» стартував!

Із 22 по 24 грудня у місті Вінниці проходив зимовий «Білий форум» для інститутів громадського суспільства, роботу якого організували Департамент соціальної та молодіжної політики і Студентська рада Вінниччини.

Щоб стати учасником форуму, потрібно було заповнити анкету та відповісти на запитання творчого характеру. Через декілька днів потенційному учасникові приходив лист-підтвердження. І вже з 22 грудня почалося організоване навчання. Воно було корисним для громадських організацій, дитячих і молодіжних об’єднань, які цікавляться розвитком творчих ініціатив і проєктів.

Приємно, що мені випала можливість представляти наш коледж у цьому масштабному заході. Для мене це були три інформаційно насичені дні, протягом яких я збагатилася практичними знаннями про роботу в PROZORRO, залучення державних коштів, вивчення закордонного досвіду, забезпечення стратегування і тімбілдингу. За цей час відбулося цікаве знайомство зі спільнотою керівників активних громадських організацій Вінниччини, які висловили бажання брати у свою команду прогресивних студентів, а також дали слушні поради щодо того, як популяризувати власну організацію та вигравати гранти на свої проєкти.

Так, виграти грант сьогодні – це справа нелегка. Проте існують різноманітні ресурсні центри, які готові вкладати кошти в так звану «ідею на мільйон». Особисто я впевнена, що ми, студенти, – креативні, амбітні, талановиті особистості. І нам під силу створювати й утілювати в життя власні проєкти, цікаві для інших людей.

Ключовим моментом форуму, на мій погляд, стало спілкування з іноземцями. І знову я вкотре переконалася, що без знання іноземної мови в сучасному світі вже ніяк. Мені випала чудова можливість розмовляти з представниками Риму, Норвегії та Нідерландів. Усі вони ідеально володіють англійською мовою. Було приємно від того, що проблем із порозумінням у нас не виникало. Чесно кажучи, менталітет норвежців мене вразив. Їхній яскравий патріотизм видно в усьому. Незважаючи на високий рівень економічного розвитку і матеріального достатку Норвегії, її жителі полюбляють простоту і зручність в усьому. А ще норвежці вважають, що безцінний саме той час, який можна провести з родиною.

«Білий форум», безумовно, хороший тим, що він об’єднує людей, дає привід задуматися про речі, які ти робив чи робиш. На таких зустрічах набираєшся досвіду, обмінюєшся думками, знайомишся з цікавими людьми, умотивовуєшся на нові справи та звершення.

Щиро бажаю організаторам, щоб цей проєкт і надалі збирав та об’єднував ініціативну молодь і крутих професіоналів! Сподіваюся, що соціальна та молодіжна політика в нашій країні буде невпинно розвиватися, а наші фахівці показуватимуть приголомшливі результати своєї роботи.

Каріна Моровець,

студентка 41-Ж групи

131 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page