top of page

Здобуття професійного рівня підтверджено!

Роки навчання в коледжі – це завжди мить. За цікавим і натхненним пізнанням нового непомітно пролітає час. Ось і студенти 2-БОМ групи незчулися, як промайнули роки їхнього навчання на бакалавраті. На старті вже атестаційні іспити.

20 червня в здобувачів спеціальності 014 «Середня освіта. Образотворче мистецтво» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти пройшов захист кваліфікаційних робіт із живопису, де студенти показали свої професійні знання та вміння створювати картину пейзажного жанру в техніці олійного живопису.

Членам атестаційної комісії (голова – Мороз Майя Олександрівна, доктор педагогічних наук, декан факультету; члени комісії: Блідченко Надія Григорівна, кандидат економічних наук, заступник директора з виховної роботи; Гуд Ганна Олександрівна, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри мистецьких дисциплін) було приємно спостерігати, як наші вихованці зросли: за чотири роки навчання в коледжі вони сформували професійні навички, а протягом двох років навчання на бакалавраті – відшліфували свій талант. Усі досягнення відбувалися під керівництвом справжніх майстрів – викладачів кафедри мистецьких дисциплін. Величезний внесок у творче зростання бакалаврів зробила Надія Володимирівна Підгорна – викладач образотворчого мистецтва. Саме за її підтримки та наполегливого творчого навчання формувався професійний досвід студентів-художників. І вони показали справжню майстерність: їхні картини, на створення яких пішов цілий навчальний рік, приємно вразили комісію.

Помилуймося цими чудовими полотнами і запам’ятаймо їхній настрій. Можливо, у майбутньому вони потраплять на міжнародні виставки чи мистецькі аукціони. А ми будемо гордитися, що такі шедеври створені в стінах КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»!

Лариса Рожанська,

куратор 2-БОМ групи77 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page