top of page

ЗДОБУВАЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО» СПІЛКУВАЛИСЯ З АДВОКАТОМ-ПРАКТИКОМ

14 жовтня в межах тижня права викладачі кафедри соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» організували зустріч із Тарасом Миколайовичем Балицьким – адвокатом-практиком, кандидатом юридичних наук, керівним партнером Адвокатського об'єднання «DEXTRUM».

Тарас Миколайович працює адвокатом із 2006 року в м. Києві, має досвід у сфері господарського та податкового права, кримінального права і процесу, правового забезпечення довгострокового планування бізнес-процесів; у розробці ефективних алгоритмів захисту майнових прав та інтересів клієнта, урегулюванні корпоративних конфліктів, представництві інтересів клієнта в кримінальних справах, пов'язаних із господарськими кримінальними правопорушеннями; у вирішенні спірних ситуацій, що виникають у сфері підприємницької діяльності, у тому числі у вирішенні спорів між партнерами в бізнесі.

На зустріч з адвокатом Балицьким Т.М були запрошені здобувачі спеціальності «Право», які активно ставили запитання і цікавилися практичним досвідом правника в різних сферах його діяльності.

У ході зустрічі було обговорено професію адвоката, її позитивні та негативні сторони; розглянуто досвід роботи адвоката в реаліях сучасної юриспруденції. Також було проаналізовано велику кількість реальних ситуацій, що викликали особливу зацікавленість у майбутніх юристів.


Тетяна СУПРУН-КОВАЛЬЧУК,

к.ю.н., доцент


107 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page