top of page

ЗВІТНО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 2024

Обрання голови студентської ради коледжу – це важливий етап у формуванні демократичного середовища, де студенти мають можливість висловити свої погляди і взяти активну участь у прийнятті рішень.

Кожен студент відчуває відповідальність за свій вибір, розуміючи, що це не просто голосування, а створення майбутнього своєї студентської спільноти.

28 лютого 2024 року в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на платформі Google Meet відбулася чергова звітно-виборча конференція студентського самоврядування.До участі в конференції були запрошені представники студентського активу академічних груп, представники студентського профкому коледжу, члени студентської ради та адміністрація закладу освіти: Савчук Петро Несторович, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Самборська Олена Дмитрівна, заступник директора з навчальної роботи; Блідченко Надія Григорівна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи, Мороз Майя Олександрівна, декан гуманітарно-педагогічного факультету; Федорчук Наталія Анатоліївна, завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик; Гуд Ганна Олександрівна, завідувач кафедри мистецьких дисциплін; Юзько Тетяна Миколаївна, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін; Маліновський Юрій Леонідович, директор фахового коледжу передвищої освіти; Томчак Алла Олександрівна, голова профспілкової організації студентів коледжу; Гулько Олена Миколаївна, директор Обласного наукового ліцею-інтернату.

Порядок денний звітно-виборчої конференції містив такі питання: звіт студентської ради про роботу у 2023-2024 навчальному році; вибори нового складу студентської ради.

Про результати роботи звітувала голова студентської ради коледжу Тарахкалюк Аліна.

Заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмирівна дала позитивну оцінку роботі студентської ради. Креативна команда продемонструвала високий рівень відданості, лідерських якостей та ефективного співробітництва, що сприяло підвищенню якості освіти, рівня підтримки студентських інтересів та покращенню культурного життя в коледжі. Робота студентських лідерів стала прикладом того, як спільні зусилля можуть призвести до великих досягнень і сприяти розвитку гармонійного та позитивного студентського співтовариства.

У 2024 році на посаду голови студентської ради КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» свою кандидатуру запропонула Пастухова Лілія, студентка 1-БЮ(4) групи, яка ознайомила учасників конференції зі змістом передвиборчої програми та оголосила склад команди. Підтримати кандидатуру Пастухової Лілії закликали у свої виступах Блінова Евеліна і Желавський Дмитро.

Голосування відбулося за технічної підтримки викладача фізико-математичних дисциплін кандидата педагогічних наук Слободянюк Ірини Юріївни, яка підготувала онлайн-форму для проведення анонімного опитування. За результатами анонімного голосування, головою студентської ради було обрано Пастухову Лілію.

Склад студентського самоврядування коледжу у 2023-2024 навчальному році: Пастухова Лілія, Валько Софія, Козьмін Борис, Коломієць Христина, Ільченко Єгор, Бойко Валерія, Щепковська Дарʼя, Магдалюк Катерина, Буртний Назар, Школьник Карина, Білик Ангеліна, Русенко Аліна, Данильчук Анатолій.

До складу Вінницької студентської ради делеговані Дудник Вікторія та Багрій Вадим.

Успіх команди Пастухової Лілії свідчить про те, що студентська громада довіряє і підтримує задекларовані ідеї і плани для подальшого розвитку нашого коледжу.

Сподіваємося, що завдяки роботі креативної команди студентських лідерів імідж коледжу постійно зростатиме, а життя студентів стане більш насиченим і захопливим.

Вітаємо Лілію та її команду і зичимо успіхів у всіх майбутніх починаннях!

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти, виховної роботи102 перегляди

Comments


Архів

Краплинки м