top of page

Звітна онлайн-конференція з переддипломної педагогічної практики

Завершилася переддипломна педагогічна практика здобувачів освіти четвертого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Музичне мистецтво).

5 квітня під керівництвом завідувача практик КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Марчук Світлани Віталіївни відбулася онлайн-конференція з питань захисту переддипломної практики.

Для виконання завдань програми практики були розроблені методичні рекомендації, надавалася методична допомога з боку викладачів-методистів коледжу: Шинельової А.В., Зелінської І.С., Дікун І.А., Козюри Н.С.

Педагогічна практика проходила в змішаній формі – дистанційно і в реальних умовах. Студенти 41-М групи мали змогу проводити музичні заняття, свята і розваги в закладах дошкільної освіти, а також зануритись в атмосферу Нової української школи: вони проводили уроки музичного мистецтва, виховні заходи, керували роботою гуртків художньої самодіяльності.

Творчий звіт відбувся в атмосфері співпраці, взаєморозуміння та взаємоповаги. Студенти виявили креативність, згуртованість, уміння аргументовано висловлювати власну позицію; з ентузіазмом презентували свій перший педагогічний досвід, демонстрували відео та світлини з місць практики.

Представляючи звітні матеріали, здобувачі освіти наголошували, що період практичної підготовки став продуктивним і надзвичайно важливим етапом у їхньому професійному зростанні. Педагогічна практика допомогла вдосконалити виконавські вміння, проявити організаційні, комунікативні і творчі здібності; дала змогу упевнитись у правильності професійного вибору.

Кузнєцова Д.В., куратор 41-М групи,

викладач музичних дисциплін
81 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square