top of page

Збройним силам України присвячено

Багатовікова історія України базується на мужності і героїзмі, доблесті і славі, відвазі і честі. Стати на захист Батьківщини, рідної землі, родини і домівки – це святий обов’язок кожної людини. Саме ця думка є ключовою в змісті виховних заходів, запланованих у КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» до Дня Збройних сил України, встановленого в календарі державних свят на честь усіх, хто захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Але в першу чергу це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких Україна має незалежність.

Із відкритих джерел відомо, що сьогодні українська армія стоїть у рейтингу десяти найпотужніших армій Європи. У світовому ж рейтингу знаходиться на 29 місці. Чисельність і якість ЗСУ почали збільшуватися з 2014 року. На початку конфлікту на Сході українська армія складалася зі 184 тисяч військовослужбовців. А вже на початок лютого 2018 року її чисельність сягнула 255 тисяч осіб.

До складу Збройних сил України входять усі роди військ – повітряні, військово-морські, сухопутні. Окрім того, у 2016 році в ЗСУ були сформовані сили спеціальних операцій, основне завдання яких – протидіяти ворогові в ході гібридної війни.

Український воїн – надійний захисник і відданий патріот, для якого честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. На кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених нинішніми захисниками нашої держави, формується почуття гордості і патріотизму в учнівсько-студентської молоді.

До Дня Збройних сил України в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» щороку плануються заходи різного формату: флешмоби, свята, літературні читання, презентації. Традиційно саме до цієї дати приурочене спортивне свято «Козацькі забави», яке завжди проводиться в позитивній атмосфері молодіжного запалу, дусі згуртованості і дружби між усіма учасниками. Мета такого заходу – пропаганда здорового способу життя серед молоді, виховання в учнів і студентів національно-патріотичних переконань, формування активної життєвої позиції, національної гідності і самосвідомості, спритності, кмітливості, активності, фізичної сили і гарту, любові до України.

Незмінними організаторами спортивних змагань завжди є викладачі циклової комісії фізичного виховання, фізичної культури і Захисту Вітчизни: Косюк В. І. (голова циклової комісії), Ярославський В. О., Лущинський Ю. М., Прухніцький Е. А., Шостаківський П. С., Крутько О.Р.

У 2020-2021 навчальному році коронавірус вніс свої корективи в освітній процес, але не зняв із порядку денного питання шанобливого ставлення до захисників України. Провести цей проєкт наживо, на жаль, через пандемію COVID-19 не вдалося, тому пропонуємо добірку фото і відео з минулорічних свят.

Напередодні Дня Збройних сил України доземно вклоняємося відважним і безстрашним воїнам-захисникам, демонструючи всьому світові, що її армія в змозі протистояти ворогам-нападникам. Ми віримо у стійкість і силу духу наших захисників! Вони здатні захищати нас від зла, зупинити ворога і бути взірцем фізичного і духовного гарту для молоді!


Новак В.В., куратор 1-БДШ групи

68 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page