top of page

ЗА КРОК ДО МРІЇ

Ну, ось і все: шкільну освіту успішно завершено, у руках – омріяне свідоцтво! Тепер для кожного абітурієнта розпочався нелегкий марафон. Попереду – вибір омріяного професійного шляху, складання вступних іспитів, бентежні миті очікувань…

Хвилюваннями були переповненні й абітурієнти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічного коледж імені Михайла Грушевського», у якому з 29 червня 2021 року стартувала вступна кампанія для вступників на основі базової загальної середньої освіти за спеціальностями 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 014 «Середня освіта. Музичне мистецтво», 014 «Середня освіта. Образотворче мистецтво», 061 «Журналістика», 081 «Право». Наразі вступники цієї категорії успішно склали вступні випробування і з нетерпінням очікують оприлюднення наказів про зарахування.

Для вступників на базі повної загальної середньої освіти та на базі молодшого спеціаліста з 01 липня 2021 року розпочалася реєстрація електронних кабінетів, а період подачі електронних заяв і завантаження додатків до документів про освіту тривав із 14 по 23 липня 2021 року.

Сьогодні вступники на основі повної загальної середньої освіти з хвилюванням спостерігають за рейтинговими списками, формування яких відбувається за результатами поданих сертифікатів ЗНО, та визначаються з вибором омріяного закладу вищої освіти. Ми віримо, що перевага буде надана Комунальному закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», який забезпечує сприятливі умови для освітньої та професійної самореалізації здобувачів освіти.

Для вступників на основі диплома молодшого спеціаліста, котрі виявили бажання продовжити навчання в коледжі, щоб здобути освітній ступінь бакалавра, із 24 липня розпочалися фахові вступні випробування у формі комплексного тестування. Іспити відбуваються безпосередньо в приміщенні коледжу або в онлайн-форматі.

25 липня фахове вступне випробування пройшли вступники, які обрали спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта». Майбутні бакалаври склали вступні іспити у формі комплексного фахового тестування з педагогіки, психології та фахових методик. Екзаменатори були приємно вражені відповідями всіх вступників, які не лише підтвердили свою інтелектуальну спроможність до опанування вищої освіти педагогічного профілю, але й засвідчили готовність до особистісного зростання, наукового пошуку і професійної творчості.

Нагадуємо, що вступники, які мають бажання здобувати освіту за заочною формою навчання, можуть подавати електронні та паперові заяви до 30 липня 2021 року.


До скорої зустрічі, нове покоління студентів 2021 року!352 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square