top of page

Заяви про себе!

17 листопада в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся творчий проєкт з ініціативи наших талановитих першокурсників, що забажали заявити про себе та показати свої вміння і здібності. Звідси й назва конкурсу талантів – «Заяви про себе!». Приурочений він до Міжнародного дня студентів.

Конкурсну програму розпочала 11-Д група, яка показала яскраву артистичність і чуттєвість у співі та декламуванні. Свої таланти продемонстрували Іляшова Вікторія і Мухомор Сніжана, а у фіналі солісти за хореографічної підтримки одногрупників виконали пісню «Ми Вкраїни діти».

Під час виступу студентів 11-Ш групи на глядача чекало ціле розмаїття емоцій, викликаних майстерною грою на скрипці Солтус Алісії, зворушливим декламаторським талантом Христини Желіховської і Маргарити Килівник, чарівним співом Когут Ольги, Яковишеної Марини і Дейнеки Ольги, хореографічними здібностями Мельник Влади.

Студенти активної 11-ЮЖ групи, які вже мають численні успіхи у спорті, показали ще й неабиякий хист до декламування. Вікторія Красовська зворушила душу кожного патріота, прочитавши вірш своєї землячки Тамари Вакуловської; Вікторія Дудник і Христина Коломієць артистично продекламували поезії Кобзаря; розкраяв поетичним словом серця небайдужих Ілля Ковальчук, прочитавши вірш-звернення до матері воїна ООЗ В. Сковронської; а Ірина Кофан продекламувала власний поетичний твір на вічну тему кохання. Запам’ятався глядачам і талант Вікторії Гуршал: влучне поєднання образотворчого та кулінарного мистецтва викликало справжнє захоплення глядацької аудиторії, тож бажання спробувати шедеври Вікторії на смак було просто непереборним. Завершили виступ 11-ЮЖ групи Кіра Волошина та Ірина Мудрик, виконавши пісню «Добрий ранок, Україно!».

Студенти 11-ОМ підняли настрій глядачам своєю енергійністю та завзятістю. Ведучий Козьмін Борис оригінально представляв кожного зі своїх обдарованих одногрупників під музичний супровід у виконанні чарівної Войтович Софії – майстрині пензля і гри на фортепіано. Присутні мали можливість ознайомитися з цікавими образами, які створила майбутня стилістка Рябовська Валерія, а також подивитися прекрасні вироби з бісеру Січко Марії, роботи Пасічник Діани, виконані в техніці олійного живопису, Вікулової Ольги, виконані в техніці петриківського розпису. Рябовська Валерія і Сверенюк Артем розвеселили публіку гуморескою про студентське життя. Пасічник Діана показала свою вправність у кількох справах одночасно, оригінально поєднавши декламування вірша з малюванням картини. Справжнє захоплення в глядачів викликала танцювальна композиція у виконанні гурту дівчат.

Завершили конкурс талантів студенти 11-М групи. Анна Кушнір зачарувала публіку співом; безперечно, дівчина має справжній талант, і ми з нетерпінням чекатимемо нагоди почути її знову. Микита Дроздов показав свою вправність, склавши кубик Рубика за 34,6 секунди! Анна Важеніна чудово зіграла на фортепіано, а гурт танцюристок на чолі з куратором Кузнєцовою Дариною Вікторівною продемонстрував неабиякі здібності до хореографічного мистецтва, викликавши бурхливі оплески присутніх.

Талант-шоу пройшло на одному диханні. Студенти отримали задоволення від здорової конкуренції, святковий настрій і бажання знову вийти на сцену.

Ірина Чебан,

студентка 21-Ж групи
276 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page