top of page

ЗАХОПЛИВИЙ ВЕБКВЕСТ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

Для студентів 11-Д, 11-Ш, 21-Д, 21-Ш, 11-МОМ, 21-М, 21-ОМ груп вебквест до Дня Європи, який відбувся 16 травня за ініціативи завідувачки практик Світлани Віталіївни Марчук та 41-Ш групи, став гарною нагодою поповнити свої знання про Україну і відчути себе частиною великої європейської спільноти.

Під час квесту його учасники мали можливість розгадувати головоломки, відповідати на запитання і виконувати цікаві завдання, пов'язані з різними аспектами життя нашої країни, що дало змогу студентам не тільки розширити свій інтелектуальний горизонт, але й розвинути навички командної роботи. Тематика завдань була різноплановою і охоплювала історію, культуру, географію та гастрономію України.

Особливо приємно було спостерігати за ентузіазмом і зацікавленістю учасників квесту. Усі демонстрували високу активність і бажання дізнатися якомога більше нової інформації. Підтримка та відкритість креативної команди організаторів спортивно-інтелектуального змагання сприяли налагодженню дружньої, невимушеної атмосфери на ігровому майданчикові.

Завдяки цьому заходу майбутні педагоги поглибили своє розуміння того, що Україна – невід’ємна частина Європи, її унікальної культури та історії. Це допоможе допитливій молоді більш повно усвідомити нашу ідентичність та місце в європейській спільноті.

Ініціатори квесту з нетерпінням чекають нової можливості організувати і провести подібний захід і сподіваються, що майбутні творчі проєкти будуть не менш захопливими та сприятимуть розвитку пізнавальної активності студентської молоді.

Віталіна ШИМКО,

студентка 41-Ш групи

99 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page