top of page

Виставка живописних робіт у коледжі

Із 7 по 16 жовтня 2020 року працівники та учні і студенти коледжу можуть відвідати виставки, приурочені Дню художника України. Працюватимуть дві персональні виставки, на яких представлено живописні роботи Бондарчук Світлани Леонідівни, викладача образотворчого мистецтва, і творчі роботи студентки 2-ОМ групи Дем’янюк Валерії; а також дві колективні виставки – творчих робіт учасників мистецького проєкту «Екомистецтво. Живопис вовною» та екзаменаційних робіт студентів спеціальності 013 «Початкова освіта» з додатковою спеціалізацією «Керівник гуртка образотворчого мистецтва».


Багатожанрова, оригінальна за змістом персональна виставка Бондарчук Світлани Леонідівни складається з живописних робіт, виконаних олійними фарбами. Глядача, передусім, вражає позитивна емоційна енергетика, що йде від яскравих пейзажів, барвистих квітів та позитивних образів тварин. Кожна робота привертає увагу особливою естетикою і цікавим змістом. Сповнені світлом і сонцем, грою життєрадісних фарб, картини Світлани Леонідівни Бондарчук, талант і наполегливість якої є гарним прикладом для студентської молоді, зачаровують глядачів, викликаючи в них радісний настрій і відчуття прекрасного.

Персональна виставка студентки 21-ОМ групи Дем’янюк Валерії представлена творчими роботами, виконаними у двох техніках – акварельного і гуашевого живопису. Під керівництвом викладача образотворчого мистецтва Романюк Альони Миколаївни студентка творчо працює в різних жанрах. На виставці можна побачити місцеві краєвиди, оригінальні пейзажі, виразні натюрморти з квітами, фруктами та овочами. Валерія постійно вдосконалює свою майстерність, тому в майбутньому зможемо побачити ще багато цікавих і креативних її робіт.

Приємно дивує і вражає оригінальна виставка учасників мистецького проєкту «Екомистецтво. Живопис вовною», яким керують викладачі коледжу Підгорна Надія Володимирівна і Романюк Альона Миколаївна. Техніка живопису вовною приваблює майстрів різних вікових категорій, тому на виставці можемо побачити художні напрацювання викладачів, студентів та учнів місцевих шкіл міста і району. Усі роботи мають декоративний характер, привертають увагу яскравими кольорами, тональними переходами, поєднанням різних видів відтінків, контрастів та інших засобів композиції. Зміст робіт багатогранний: тут і сюжетні зображення, і пейзажі, натюрморти, букети квітів, і зображення тварин, казкових персонажів тощо. А ще ця техніка цікава тим, що вона доступна для всіх, навіть для наймолодших учасників, адже художники працюють, використовуючи лише набір кольорової вовни та ножиці і пінцет.

Привертає увагу і виставка, організована на основі творчого доробку випускників спеціальності 013 «Початкова освіта» з додатковою спеціалізацією «Керівник гуртка образотворчого мистецтва», на якій представлено живописні роботи, виконані аквареллю та гуашшю. Усі картини багатопланові й охоплюють різні жанри образотворчого мистецтва; більшість із них виконана у форматі А3, у техніці акварельного і гуашевого живопису і відповідає вимогам, які ставить програма державного іспиту. Студенти проявили творчі здібності у висвітленні тематики, розкрили її за допомогою графічних і живописних засобів і виразних образів, яскравих художніх матеріалів і відповідних технік. Кожен автор намагався безпомилково вибрати цікаву для нього тему, творчо опрацювати її і показати власне бачення і розуміння змісту зображеного.


Богуцький С.П., голова циклової комісії

викладачів образотворчого мистецтва

55 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page