top of page

Закриття табірного збору сезону 2023

Другого червня відбувся фінальний день табірного збору сезону 2023 року, який розпочався із ранкової зарядки, що додала енергії та позитивного настрою всім учасникам.

Далі події розгорталися на території міського парку: загін "POWER" організував ярмарок, у якому було вісім локацій. На станції "Дартс" учасники мали можливість показати свою точність і вправність, на "Лімбо" – проявити гнучкість та координацію рухів. На станції "Хто я?" пропонували цікаві постаті для відгадування, атмосфера на станції "Піраньї" була наповнена веселощами і позитивом, а локація "Побажання" забезпечила можливість учасникам висловити свої бажання методистам. На станції "Відгадай пісню" студенти випробували музичні знання та слух, станція "Влуч у ціль" вимагала точності і спритності, а локація "Боулінг" створювала атмосферу спортивної конкуренції. На станції "Аукціон втрачених речей" учасники могли продемонструвати свої економічні і стратегічні навички. Ярмарок створював дружну та веселу атмосферу, сприяючи розвитку спритності, спостережливості, комунікативних навичок і творчого потенціалу учасників.

У другу половину дня було проведено Лінійку закриття табірного збору. Із вітальним словом до третьокурсників звернувся Петро Несторович Савчук, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, який вручив студентам грамоти за досягнуті успіхи. Напутнє слово виголосила завідувач практики Світлана Віталіївна Марчук і побажала студентам вдалого проходження практики.

Окрасою святкового заходу був символ Літа, який приніс із собою радість, позитивну енергію та різноманітні завдання, під час виконання яких був створений український віночок. До його яскравої декорації долучився кожен загін. Атмосферу заходу підтримували драйвові та сучасні руханки, патріотичні пісні.

Цей день запам'ятається яскравими емоціями, новими знайомствами та незабутніми спогадами про час, проведений разом.

Олена ГРЕСЮК, студентка 31-Ш групи


58 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page