top of page

ЗАВЕРШИЛАСЯ ФОЛЬКЛОРНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 21-М ГРУПИ

Для здобувачів освіти другого курсу спеціальності «014 Середня освіта. Музичне мистецтво» 2022-2023 навчальний рік закінчився проходженням фольклорної практики. Протягом двох тижнів практиканти досліджували та вивчали дитячий фольклор Поділля: весняні ігри, хороводи, дитячі розваги, пов’язані з народним календарем.

Упродовж проходження практики студенти 21-М групи активно співпрацювали з організаторами та вихователями дитячого табору «Країна дитинства», який функціонує на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Із метою ознайомлення дітей табору з національними оберегами українців була проведена вистава «Казка про вишиванку». У ході театралізованого дійства діти зацікавлено спостерігали за всіма казковими героями, брали участь в інтерактивних іграх. Повітряна тривога не завадила проведенню вистави, адже коледж має надійні укриття, де всі учасники дійства почуваються в безпеці.

Фінальним етапом проходження практики стало проведення фольклорного свята «Народні ігри граємо – українські традиції пам’ятаємо» для дітей табору відпочинку «Країна дитинства», студентів і викладачів нашого коледжу. Програма заходу була складена на основі найкращих зразків зібраних та вивчених фольклорних матеріалів. Учасники свята ознайомилися з іграми-піснями весняного та літнього календарно-обрядового циклу: «Золоті ворота», «Пташка», «Подоляночка», «Шум», «Віночок», «Ой на горі жито, сидить зайчик», «Мак», «Хто швидше напоїть коня».

Під час проведення фольклорного дійства практиканти проявили свої організаторські та виконавські здібності, а учасники заходу змогли насолодитися позитивною атмосферою, що забезпечила яскраві емоції і піднесений настрій.

Під час практики студенти відкрили для себе дитячий фольклор, усвідомили його значення у вихованні молодого покоління.

Плекаймо наші традиції, адже саме в них живе душа українського народу!

Дарина КУЗНЄЦОВА,

керівник фольклорної практики

64 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page