top of page

Завершилася навчальна практика у студентів другого курсу спеціальності «Журналістика»

Студенти 21-Ж групи спеціальності «Журналістика» проходили навчальну практику з 16 червня по 2 липня 2021 року на базі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Практична підготовка студентів є обов’язковим компонентом навчального процесу. Навчальна практика необхідна для ознайомлення студентів-журналістів з основами професії, діяльністю редакторів, видавців, журналістів, а також з основними формами роботи в редакціях і видавництвах, організаціях і установах ЗМІ.

Упродовж практики були організовані цікаві та інформативні зустрічі. Одна з них – із заслуженим журналістом України, редактором Барського ефірного радіомовлення Навроцьким С. П. Під час майстер-класу Сергій Петрович ознайомив практикантів з особливостями сучасного українського радіомовлення, розповів про перспективи роботи за обраною спеціальністю, дав корисні поради щодо журналістського інтерв’ю.

Надзвичайно цікавою була зустріч із координатором Київського видавництва «Наш формат» Кичак Мариною, яка детально розповіла про тонкощі своєї професійної діяльності. Ця зустріч стала гарним мотиватором для майбутніх журналістів.

За час проходження навчальної практики студенти ознайомилися з функціональними обов’язками працівників, які обіймають посади редактора, технічного редактора, верстальника, художника-дизайнера. Практиканти завзято і відповідально виконували поставлені завдання: записували власні відеоінтерв’ю за обраними темами і локаціями в місті; училися писати статті, замітки, листи до редакції.

Навчальна практика дала змогу перевірити як теоретичні, так і практичні знання здобувачів освіти, утілити в життя їхні плани та ідеї, перевірити міцність думки і майстерність слова. Студенти переконалися, наскільки важким, але водночас і цікавим є обраний професійний шлях; зрозуміли, що неодмінним атрибутом журналістської діяльності є постійне експериментування, пошук нових ідей, креативність.

Практика додала майбутнім журналістам упевненості і показала, у чому ще потрібно вдосконалюватися. Спілкування під час практики було доброзичливим, викладачі підтримували, доступно пояснювали і допомагали. Тому студенти-журналісти отримали тільки позитивні емоції, незабутні професійні враження та великий досвід.


Лебединська Т. М., голова циклової комісії спеціальності «Журналістика» (керівник практики),

Грама Анастасія, студентка-практикантка (21-Ж група)121 перегляд

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page