top of page

ЗАВЕРШИЛАСЯ НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРАВО»

Студенти 21-Ю групи спеціальності «Право» в період із 05 по 09 червня 2023 року проходили навчальну практику на базі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Щодня здобувачі освіти ознайомлювалися з новими напрямками юридичної діяльності і набували нових практичних навиків, адже керівники практики Слугоцька Вікторія Михайлівна та Швець Лариса Володимирівна використовували різноманітні форми і методи роботи: лекції, обговорення проблемних аспектів становлення, функціонування та реформування юридичної діяльності в Україні; практичні заняття у формі опису рекомендованих до перегляду сайтів органів державної влади; проєктування відеороликів тощо.

Щоденні практичні заняття проходили у формі екскурсій до органів державної влади. Студенти мали можливість ознайомитися з організаційно-правовими засадами та особливостями їхньої діяльності, отримати відповіді на запитання, що виникали під час зустрічей, і сформувати розуміння того, яку роль та значення відіграють органи держави в захисті прав і свобод громадян.

Під час практики здобувачі освіти відвідали Барський відділ Державної реєстрації актів цивільного стану, Центр з надання адміністративних послуг, Барський районний суд.

Навчальна практика майбутніх правознавців пройшла змістовно, цікаво і результативно. Різноманітні форми роботи спонукали студентську молодь до активної пошуково-дослідницької діяльності, творчості та винахідливості.

Вікторія СЛУГОЦЬКА,

викладач правових дисциплін175 переглядів

Комментарии


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square