top of page

Завершилася навчальна практика на спеціальності «Право»

Згідно з навчальним планом і графіком освітнього процесу на спеціальності «Право» проведена навчальна практика, яка є початковим етапом ознайомлення студентів ІІ курсу з обраним фахом.

Викладачі правових дисциплін Слугоцька В.М. та Шмирко Г.О., враховуючи виклики сьогодення, оптимізували традиційну методику співпраці з практикантами, що забезпечило можливість реалізації в онлайн-режимі намічених завдань. Керівники практики використовували різноманітні форми і методи роботи: лекції, диспути, практичні заняття, складання проєктів правових документів, проєктування відеороликів тощо.

Із метою ознайомлення студентів з особливостями роботи юристів в органах державної влади, установах, організаціях, на підприємствах було організовано ряд зустрічей: із провідним спеціалістом Вінницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Вінницькому районі Вінницької області Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Омельченко О.С.; із в. о. керівника апарату Барського районного суду Вовк Т.Е.; із юристконсультом КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського» Сторчак Н.А. Цікавим і корисним для майбутніх фахівців права видався психологічний тренінг «Конфлікт та спілкування в роботі юриста» з викладачем психології коледжу Рожанською Л.Г.

Досить креативно студенти підійшли до виконання практичного завдання з надання консультацій: вони відзняли відеоролики, зміст яких розкриває процес консультації громадян з різних галузей права. Під час роботи над сюжетами майбутні правники виявляли свої знання і навики, що давало їм змогу вперше випробувати себе в ролі юристів. Абсолютною несподіванкою для організаторів та керівників практики стало те, що до виконання цього завдання охоче приєдналися члени сімей студентів, реалістично виконавши відведені їм ролі.

Навчальна практика в режимі онлайн, як і в цілому дистанційна освіта, безумовно, була незвичною для всіх учасників освітнього процесу, але, незважаючи на це, студенти ІІ курсу досить вдало впоралися з виконанням поставлених завдань і отримали масу позитивних вражень.

Вікторія СЛУГОЦЬКА,

викладач правових дисциплін


55 переглядів

תגובות


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page