top of page

Завершилася навчальна практика на спеціальності «Право»

Навчальна практика є невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів у закладах вищої освіти. Вона допомагає майбутнім фахівцям оволодіти сучасними методами, формами організації та засобами праці в галузі застосування їхньої майбутньої професії; закріпити теоретичну базу, набуту в процесі навчання; виховує потребу систематично поповнювати свої знання і творчо застосовувати їх у практичній діяльності.

Студенти 21-Ю групи спеціальності «Право» в період із 22 по 29 червня 2021 року проходили навчальну практику на базі коледжу. Вона виявилася досить насиченою і продуктивною. Щодня здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з новими напрямками юридичної діяльності і набути нових практичних навиків, адже керівники практики, викладачі правових дисциплін Слугоцька В.М. та Юзько Т.М., використовували різноманітні форми і методи роботи: лекції, диспути, обговорення проблемних аспектів становлення, функціонування та реформування юридичної діяльності в Україні; практичні заняття у формі опису рекомендованих до перегляду фільмів, сайтів органів державної влади; складання проєктів правових документів; проєктування відеороликів тощо.

Досить креативно студенти підійшли до виконання практичного завдання з надання консультацій: вони відзняли відеоролики, зміст яких розкриває процес консультації громадян з різних галузей права. Під час роботи над сюжетами майбутні правники виявляли свої знання і навики, що дало їм змогу вперше випробувати себе в ролі юристів. До виконання цього завдання охоче приєдналися члени сімей студентів, реалістично виконавши відведені їм ролі.

Цікавими виявилися щоденні практичні заняття, які проходили у формі екскурсій до органів державної влади. Студенти мали можливість ознайомитися з організаційно-правовими засадами та особливостями їхньої діяльності, отримати відповіді на питання, що виникали під час зустрічей, і сформувати розуміння того, яку роль та значення відіграють органи держави в захисті прав і свобод громадян.

Під час практики здобувачі освіти відвідали Барське бюро з надання правової допомоги, Центр з надання адміністративних послуг, Комунальний заклад «Муніципальна варта», Барське відділення державної реєстрації актів цивільного стану.

Навчальна практика майбутніх правознавців пройшла змістовно, цікаво і результативно. Різноманітні форми роботи спонукали студентську молодь до активної пошуково-дослідницької діяльності, творчості та винахідливості.


Вікторія Слугоцька,

викладач правових дисциплін41 перегляд

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page