top of page

ЖУРНАЛІСТИКА В УМОВАХ ВІЙНИ

24 травня студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» мали нагоду поспілкуватися з провідними медійниками телеканалу «Суспільний» у межах науково-мистецького онлайн-марафону «Мультиосвітнє єднання задля Перемоги», який організували викладачі гуманітарно-педагогічного факультету коледжу. Спікерами зустрічі були Христина Гаврилюк, головна редакторка діджитал-новин на телеканалі «Суспільний» (м. Київ), та Анастасія Ісаєнкова, заступниця шеф-редактора програми «Новини» на телеканалі «Суспільний» (м. Київ).

Робочу зустріч розпочала Тетяна Лебединська, голова циклової комісії викладачів спеціальності «Журналістика». Звертаючись до гостей, Тетяна Михайлівна сказала: «Завдяки Вашій титанічній праці ми щохвилинно отримуємо інформацію про війну на українській землі. Завдяки Вам, правду про хоробрих українців знає увесь світ».

Учасники зустрічі хвилиною мовчання вшанували пам'ять відважних журналістів, воїнів – усіх, хто віддав своє життя за нашу незалежність, волю та правду.

У своєму слові заступниця шеф-редактора «Новин» на телеканалі «Суспільний» Анастасія Ісаєнкова окреслила різні аспекти журналістики під час повномасштабного вторгнення російського агресора в Україну, розповіла про емоції та моральний стан працівників редакції. «Наша робота не припинялася ні на секунду, хоч вона, безперечно, зазнала змін. Так, ми більше не їхали, узявши відеокамеру, знімати героя десь у Києві. Тепер ми маємо змогу робити це через Skype чи Zoom », – розповіла Анастасія.

Христина Гаврилюк, головна редакторка діджитал-новин на телеканалі «Суспільний», поділилася інформацією про роботу в соціальних мережах під час війни: «Ми давали новини в телеграм, мабуть, кожні три хвилини. За перші дні війни значно наростили свою аудиторію в Telegram, Facebook, Instagram. Нам почали писати, що новини, які ми висвітлюємо, читають у чергах на кордоні, у потягах; обмінюються ними. Ми це дуже цінуємо».

Після насиченої цікавими фактами та історіями зустрічі її організатори привітали гостей із всесвітнім Днем свободи преси та Днем журналіста. «Завдяки Вам українці оперативно отримують об’єктивну і правдиву інформацію», – наголосила Тетяна Михайлівна Лебединська.

Анастасія ШМОРГУН,

студентка 41-Ж групи
86 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page