top of page

Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!..

Пам’ять… Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, наш біль, наша гордість Вона свято береже спогади про кожного, хто поліг смертю хоробрих на полі битви і чиє серце обпалила Друга світова війна.


8 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, день, який символізує не тріумф переможців над переможеними, а нагадування про страшну катастрофу людства і дає застереження: не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.


Напередодні цього знаменного свята колектив КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського» підготував тематичний відеоконцерт, у якому взяли участь студенти 41-М групи: Колодій В., СкубськаО., Посвалюк О., Ендевич Я., Заболотний Б., Банасько О., Бронюк В., – та студентка І-БМ групи Ендевич Б., а також викладачі: Скорич Н.В., Левицька О.М., Кузнєцова Д.В., Сошинська Н.В., Дмитришена Д.Є., Крупський В.М., Коваль Л.С., Сорочинська С.І., Мілінчук А.О., Чернілевський О.Ю., Залевський П.М., Белецька Н.Г., Зеленюк С.В.


Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.


Ця пам’ять гуртує нас і робить сильнішими.


Кузнєцова Д.В.,

куратор 41-М групи77 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page