top of page

Досліджуємо культуру Барщини

12 вересня потужна команда викладачів КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» активно включилася в роботу Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю в межах проєкту «Відродження традицій Барської кераміки V.2.0» за підтримки Українського культурного фонду.

Співорганізаторами конференції є Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство освіти і науки України, Український центр культурних досліджень, Харківська державна академія культури, Кам’янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка, Центр дослідження історії Поділля Інституту історії України НАН України при К-ПНУ імені І.Огієнка, Управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА, Державний історико-культурний заповідник «Межибіж», громадська організація «Барський міський художній аматорський театр».

Вчений секретар коледжу, кандидат мистецтвознавства, доцент А.І. Бурса, директор фахового вищого коледжу, викладач-методист Ю.Л. Маліновський, викладач-методист кафедри педагогіки, психології та фахових методик Л.Г. Подуфалова взяли активну участь в обговоренні доповідей пленарного та секційних засідань і в панельній дискусії «Досвід відтворення Барської кераміки в сучасних умовах».

Кандидат історичних наук, доцент О.А. Бакалець і старший викладач кафедри педагогіки, психології та фахових методик Т.Й. Січко працювали в складі оргкомітету конференції, а також виступили з доповідями «З історії Барської кераміки (ХVІІ-поч. ХХ ст.)», «Орнаментика Барської кераміки та її відтворення в декоративній діяльності дітей 4-10 років», рекомендації з яких внесено до протоколу рішень конференції.

Відеозапис роботи пленарного та секційних засідань (доступний в інтернет-джерелах) викликав багато схвальних відгуків. Матеріали роботи конференції, проведеної в інтеграції офлайн- та онлайн-режимів, уже стали настільними не тільки в її учасників, але й у тих науковців, що в майбутньому долучаться до вивчення Барської кераміки та її відродження на теренах Поділля.


Тетяна Січко,

старший викладач кафедри педагогіки, психології та фахових методик

Фото Тараса Щерби і Юрія Якобенчука

40 переглядів

Comments


Архів