top of page

«Доки на світі будуть закохані, журитися нічого»

Бути коханим – це більше, ніж бути багатим,

бо бути коханим – значить бути щасливим.

Франк Тільє


Кохання – найпрекрасніше почуття; воно надихає і мотивує, розкриває сенс життя і наповнює його особливим змістом. Із любові взяло свій початок усе прекрасне, що є на землі. Як стверджує грецька міфологія, кохання – це найвища реалізація людської душі. І чи ж знайдеться хтось, хто зможе піддати сумнівам твердження відомого українського класика: «Доки на світі будуть закохані, журитися нічого»?

Із нагоди Дня всіх закоханих студенти 2-БМ групи запропонували коледжевій родині своє бачення цього чудового свята. У підготовленому відеролику студенти намагалися відтворити романтизм свого юного віку, надію та очікування, мрії про світле почуття. У ролі ведучих успішно заявили про себе студентка 2-БМ групи Бачинська Оксана та студент 1-БМ групи Колодій Владислав. Натхненні рядки ліричної української поезії прозвучали у виконанні Ендевич Богдани, Мариняк Марії, Петрович (Ручинської) Ірини (2-БМ група) і молодої студентської сім’ї – Владислава та Анастасії Колодіїв.

Працюючи над мініпроєктом, ми вкотре переконалися, які талановиті наші викладачі і студенти. Дякуємо за допомогу у творенні атмосфери свята викладачам кафедри мистецьких дисциплін: Левицькій О. М., Сошинській Н. В., Крупському В. М., Мілінчуку А. О., Чернілевському О. Ю, – а також нашим неперевершеним вокалістам, студентам 1-го курсу бакалаврату: Колодію Владиславу, Заболотному Богдану, Банаську Олександру та Бронюку Владиславу – і Поповській Яні, студентці 31-М групи. Особлива подяка нашим наймолодшим артистам Капличному Олександру та Шпаковатій Діані, які успішно виконали ролі чарівних Амурчиків.

Професійно спрацював і творчий тандем у складі Зеленюка Сергія Вікторовича та Блідченко Надії Григорівни, який щоразу вражає оригінальністю та довершеністю своїх проєктів.

Безперечно, саме атмосфера творчості, яка панує в стінах КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», створює умови для комфортної праці викладачів і цікавого навчання студентів. А нинішній проєкт укотре переконує, що, попри всі виклики нашого сьогодення, у коледжі вирує студентське життя, сповнене духом ентузіазму і молодіжного креативу!

Лариса РОЖАНСЬКА,

куратор 2-БМОМ групи
250 переглядів

Bình luận


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page