top of page

ДОБРІ СПРАВИ ОБ’ЄДНУЮТЬ І ЗГУРТОВУЮТЬ ЛЮДЕЙ

«І в дорогу далеку ти мне на зорі проводжала…» – під такою назвою 8 жовтня на площі біля міського базару відбувся благодійний захід, який підготували викладачі і студенти КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Добрі справи об’єднують і згуртовують людей, особливо в такий важкий для країни час. Ось і цього разу, незважаючи на холодний осінній дощ та пронизливий вітер, учасники концерту дарували тепло своїх сердець усім, хто зупинявся на хвилину, щоб послухати виступи і долучитися до збору коштів, які підуть на допомогу ЗСУ.

Програма благодійного заходу була максимально насиченою: ярмарок, на якому можна було придбати вироби ручної роботи, картини, вишиванки, букети осінніх хризантем, а також поласувати домашньою випічкою, зігрітися гарячою кавою і послухати виступи вокальних та інструментальних творчих колективів і сольних виконавців.

Кошти, які було зібрано під час благодійного заходу, уже передано нашим захисникам.

Дякуємо всім, хто долучився до збору коштів, а також кожному, хто був причетний до організації і проведення благодійного заходу. Великі серця українців захоплюють, надихають та переконують, що разом ми незламна, незборима сила. Кожен із нас робить усе можливе, щоб наблизити ПЕРЕМОГУ!

Слава захисникам та захисницям України!

Слава Україні!

Олена ЛЕВИЦЬКА, викладачка

кафедри мистецьких дисциплін
76 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page