top of page

ДОБРА БАГАТО НЕ БУВАЄ!


Всесвітній день спонтанного прояву доброти, який відзначаємо в лютому – щире, чисте та світле свято, позбавлене політичного забарвлення і національних кордонів. Кому і коли спала на думку чудова ідея внести його в календар пам’ятних дат – достеменно не відомо. Знаємо лише те, що кілька великих міжнародних благодійних організацій 5 років тому об’єдналися та виступили з блискучою ініціативою про започаткування неофіційного Дня доброти. І з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх людей робити спонтанні добрі справи.

Студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» запропонувала коледжанам долучитися до відзначення Всесвітнього дня спонтанного прояву доброти і закликала бути толерантними, чуйними один до одного, дарувати радість і позитив, посмішки всім довкола.

Члени студради вирішили, що добрих справ багато не буває, тому на період із 13 по 17 лютого запланували ряд акцій прояву доброти, у яких беруть участь як здобувачі освіти, так і члени науково-педагогічного колективу. 13 лютого, напередодні Дня святого Валентина, у вестибюлі коледжу з’явилася «Скринька шанувальника», де кожен міг залишити валентинку адресатові: коханій людині, своєму другові, викладачеві або просто тому, кого хочеться підбадьорити. Не менш цікавою виявилась ідея поділитися з довколишніми людьми шматочками валентинок, які уособлюють щастя, любов, тепло, удачу, везіння, ніжність, кохання, красу та радість. Продовжили почате тематичними акціями: «Посміхнись. Привітайся. Подякуй», «Подаруй комплімент», «Поділися гарним настроєм», «Попросити вибачення – це так просто…».

Організатори заходів переконані, що спонтанні прояви доброти мають стати щоденною звичкою кожного з нас, а це обов’язково допоможе зробити світ добрішим, світлішим, приємнішим.


Аліна МУДРЕНКО, член творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»45 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page