top of page

ДЕНЬ СТУДЕНТА У СВІТІ ГАРРІ ПОТТЕРА: МАГІЯ САМОВРЯДУВАННЯ

Цьогоріч учнівсько-студентська молодь КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» своє «професійне» свято відзначила весело і захопливо: фантазія і зовсім трохи магії перенесли всіх до загадкової Гоґвортської школи чарів і чаклунства, або просто Гоґвортсу. Студенти та ліцеїсти дивовижним чином опинились у світ Гаррі Поттера.

А все почалось із того, що вранці 17 листопада члени студентського самоврядування, змінивши сучасний одяг на костюми улюблених персонажів із серії фільмів про молодого чарівника, постали в образах Гаррі Поттера, Герміони Грейнджер, Северуса Снейпа, Белатриси Лестрандж, Доббі, Міневри Макґонеґел, Албуса Дамблдора, Джині Візлі та Сивілли Трелоні. Та й усі учні і студенти одяглися справжнісінько так, як у Гоґвортсі. Червоного, зеленого, блакитного і жовтого кольору вбрання додавало свого шарму атмосфері свята. Закляття доброзичливості та ентузіазму панувало в кожному куточку коледжевого простору.

Цього дня не одними лише перевтіленнями вражала фантазія студради: очільники студентства взяли на себе відповідальність за самоврядування в коледжі. Студенти перших та других курсів були приємно вражені, коли в якусь мить у кріслі викладача … побачили одного з героїв фільму про Гаррі Поттера.

Усі заняття в п’ятницю 17 листопада проходили в атмосфері захоплення і приємного подиву. Ні для кого не секрет, що цей дух студентської поттеріани ще довго витатиме в стінах нашого коледжу.

День студента-2023 залишиться яскравим спогадом для всіх коледжан, які мали нагоду несподівано для себе потрапити в казковий світ Гаррі Поттера.

І справді: часом крапля магії в реальному житті може зробити багато цікавих і корисних змін. А все тому, що наш коледж – це не просто заклад освіти, а дивовижне місце, де мрії пробуджують нестримну фантазію, яка здатна творити справжнє диво.

Христина КОЛОМІЄЦЬ,

студентка 31-Ж групи75 переглядів

Kommentare


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page