top of page

День Добра

3 грудня – особливий день для особливих людей. Це не свято. Це день-нагадування для кожного з нас про те, що поряд є люди, які потребують особливої уваги.


Уже понад 13 років волонтерський загін «Дзвіночок», до складу якого входять студенти Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно- педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», дружить із дітьми і молоддю, що відвідують Комунальний заклад «Барський міський Центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з обмеженими функціональними обмеженнями «Еверест». На рахунку волонтерського загону багато цікавих зустрічей з еверестівцями, організованих та проведених для них ігор, конкурсних програм, бесід, концертів, майстер-класів. І кожна зустріч залишає в пам’яті лише позитивні емоції.

На жаль, цьогоріч карантин вніс свої корективи в роботу волонтерського загону. Тож сьогодні спілкування можливе тільки в телефонному режимі чи онлайн. Але навіть дистанційні зустрічі приносять задоволення й незабутні враження. І кожен волонтер живе з вірою, що карантин не вічний – у найближчому майбутньому добрих друзів чекає ще багато спільних цікавих справ.

Кузнєцова Л.В.,

керівник волонтерського загону «Дзвіночок»


39 переглядів

Komentáře


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page