top of page

День відкритих дверей у коледжі

26 лютого Комунальний заклад вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» провів у режимі онлайн форум вступника, який засвідчив прагнення молоді здобути освіту і реалізувати свій професійний вибір. Абітурієнти 2022 року мали можливість приєднатися до відеоконференції та зареєструватися в чаті.

До 50-ти учасників онлайн-зустрічі звернувся директор коледжу Савчук П. Н. У своєму слові Петро Несторович акцентував увагу на тому, що сьогодні Збройні сили України мужньо відстоюють охоплену полум’ям війни Батьківщину, захищають нашу волю і незалежність, ідуть на смерть за наше майбутнє, а колектив коледжу здійснює волонтерську допомогу біженцям і вірить, що перемога буде за волелюбним, непохитним у своїх переконаннях українським народом! Директор висловив щирі сподівання, що ясним буде не лише небо, але й серця всіх, хто вірить у справедливість, свободу і демократію; і сьогоднішній захід – це впевнений погляд у наше мирне майбутнє.

Ведуча відеоконференції Анастасія Погребна, студентка 21-Ш групи, використовуючи мультимедійну презентацію, ознайомила гостей чату з історією і традиціями коледжу, особливостями навчання в закладі, досягненнями студентів і викладачів, а також представила членів адміністрації. Присутні мали змогу відчути атмосферу студентського життя, слухаючи виступи студентів, які представляли свої спеціальності. Адже хто, як не самі здобувачі освіти, краще розкаже про навчання на своїх спеціальностях. Майбутні фахівці продемонстрували інформаційні матеріали та поділилися враженнями, які склалися за період навчання в коледжі, а також окреслили переваги і перспективи обраного фаху та запросили креативну молодь Вінниччини доєднатися до дружної студентської родини. Спеціальність «Дошкільна освіта» представила Ольга Клименко, студентка 41-Д групи; про організацію освітнього процесу на спеціальності «Початкова освіта» розповіла Лілія Лихопій, студентка 41-Ш групи; про особливості навчання на спеціальностях «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» із захопленням говорили Владислав Колодій, студент першого курсу відділення бакалаврату, голова студради коледжу, та Ольга Мороз, студентка 31-ОМ групи. З особливостями свого фаху ознайомили студенти спеціальностей «Журналістика» і «Право» – Анна Харабара, студентка 21-Ж групи, та Вікторія Нізельська, студентка 41-Ю групи. Не залишився поза увагою і такий структурний підрозділ коледжу, як Обласний науковий ліцей-інтернат. Про його будні розповів Олексій Дудник, учень 11-А класу.

На завершення зустрічі прозвучали щирі побажання, аби кожен ранок для України був мирним і добрим, а всім присутнім – творчих злетів та здійснення мрій.

Оксана МЕЛЬНИК,

викладач філологічних дисциплін


161 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page