top of page

День відкритих дверей у коледжі

27 листопада в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся другий етап Дня відкритих дверей.

Зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію, зустріч проходила в онлайн-режимі.

З вітальним словом до учнів шкіл звернулася Самборська О. Д., заступник директора з навчальної роботи. Олена Дмитрівна надала вичерпну інформацію про правила вступу до коледжу на різні спеціальності, а також відповіла на ряд запитань, які поставили абітурієнти в чаті.Переглядаючи відеофільм про заклад освіти, гості віртуально прочинили двері до його модерного вестибюлю, завітали в затишні студентські аудиторії, пройшлися ошатними коридорами, побували в добре обладнаній спортивній залі та бібліотеці і, безумовно, потрапили у яскравий вир учнівсько-студентського життя.

У ході відеоекскурсії абітурієнти познайомилися з членами адміністрації коледжу і мали змогу відчути всю його атмосферу, слухаючи виступи студентів, які представляли свої спеціальності та розказували про переваги й перспективи обраного фаху.

Для учнів, які мають мету продовжити навчання в класах універсального або правового профілю, інформаційно пізнавальним був відеосюжет про Обласний науковий ліцей-інтернат, що функціонує на базі коледжу.

Другий етап Дня відкритих дверей засвідчив, що абітурієнти, які стали учасниками онлайн-зустрічі, мають намір упевнено прокласти дорогу до КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» і потрапити в середовище, яке допоможе реалізувати їхні плани і задуми.

109 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page