top of page

ГУРТОЖИТКИ КОЛЕДЖУ В ПОЛІ ЗОРУ СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ

8 квітня важливою подією в коледжі стали профспілкові збори студентського колективу, до участі в яких були запрошені члени студентського самоврядування, лідери академічних груп, голова студентської профспілки Алла Олександрівна Томчак та представники адміністрації: директор коледжу Петро Несторович Савчук, заступниця директора з навчальної роботи Олена Дмитрівна Самборська, заступниця директора з гуманітарної освіти та виховної роботи Надія Григорівна Блідченко, директор фахового коледжу Юрій Леонідович Маліновський.

Ключове питання порядку денного зборів стосувалося студентських гуртожитків. Учасники форуму детально проаналізували соціальний паспорт закладу, де чітко представлена географія проживання здобувачів освіти. Згідно з цим документом, у гуртожитку №1 мешкають 52 студенти, а в гуртожитку №2 – 129. Зазначено, що обидва гуртожитки мають усі необхідні умови для комфортного проживання.

Своїми думками про особливості гуртожитського життя поділилися Вікторія Дуднік та Іванна Гладинець.

Вікторя розповіла про те, як облаштовані зони комфорту в гуртожитку №1, і запропонувала до перегляду гумористичне відео, у якому провела екскурсію його коридорами.

Іванна підготувала цікавий та змістовний виступ про гуртожиток №2 і також провела відеоекскурсію, гідом якої стала Софія Саківська. У відеосюжеті прозвучали діалоги з мешканцями, котрі охоче поділилися враженнями від проживання в гуртожитку; були представлені результати проведеної ревізії кімнат.

Після запланованих виступів ініціатори зборів отримали цінні пропозиції та зауваження щодо поліпшення умов у гуртожитках №1 та №2. Учасники студентського профспілкового форуму делегували озвучені пропозиції на розгляд адміністрації коледжу та зголосилися працювати над їх реалізацією.

На жаль, хід зборів перервала повітряна тривога, але більшість питань порядку денного було розглянуто.

 Діана ГНАТОВСЬКА,

студентка 21-Ж групи

 

 

70 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page