top of page

«ГОЛОСИ ПРЕДКІВ» ПРОЗВУЧАЛИ НА ВСЮ УКРАЇНУ

У період із 22 вересня по 23 жовтня в місті Одесі проходив Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Україна починається з тебе», до участі в якому долучився народний ансамбль автентичної манери співу Східного Поділля «Голоси предків».

До складу колективу входять студенти І-ІV курсів спеціальності «Музичне мистецтво»: Герасимчук Ілона, Гончарук Іванна, Макидон Єлизавета, Магдалюк Катерина, Лебедєва Тетяна (11-М група); Кушнір Лілія, Олійник Анастасія (31-М група); Поповська Яна, Поповська Анна, Копша Анна (41-М група), – котрі плідно попрацювали на вагомий результат – Диплом І ступеня. Усього до участі в конкурсі було заявлено майже 200 учасників, які змагалися в різних жанрах і номінаціях.

Окрилені успіхом, учасниці ансамблю вирішили випробувати долю ще в одному заході – Міжнародному багатожанровому двотуровому фестивалі-конкурсі «Я люблю Україну», який проходив у місті Києві 25 жовтня. І знову фортуна нам усміхнулася: ми стали володарями Гран-прі Премії.

Як керівник колективу, висловлюю подяку всім учасникам гурту «Голоси предків» за їхню працю, любов до мистецтва, високу професійну підготовку, постійний пошук нового цікавого матеріалу.

Дякую всім, хто вірив у нас і надавав підтримку на шляху до наших перемог.


Наталія МАТВІЄНКО, керівник ансамблю

автентичної манери співу Східного Поділля «Голоси предків»
91 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page