top of page

Година спілкування про культуру академічної доброчесності

Одним із найбільш обговорюваних питань сьогодення, що стосується сфери вищої освіти, є питання академічної недоброчесності (нечесності) у вищій школі.

З огляду на актуальність проблеми, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін доктор філософії Тетяна Миколаївна Юзько 6 жовтня організувала годину спілкування на тему «Практичні поради щодо формування культури академічної доброчесності в здобувачів вищої освіти».

Під час зустрічі викладачі і студенти обговорили питання походження терміна та визначення змісту поняття «академічна доброчесність», дотримання академічної доброчесності здобувачами вищої освіти; особливу увагу було акцентовано на причинах порушення академічної доброчесності та видах покарань за академічну недоброчесність.

Студент 2-БЮ групи Нех Олексадр ознайомив учасників заходу з нормативно-правовими актами, які розкривають основні положення щодо поняття академічної доброчесності, а також із видами порушень академічної доброчесності.

Студентка 1-БЮ групи Бербега Юлія розкрила практичні аспекти реалізації принципів академічної доброчесності.

Завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Юзько Т. М. детально ознайомила здобувачів освіти з особливостями юридичної відповідальності за недотримання вимог академічної доброчесності.

На заході виступила доктор філософії, старший викладач кафедри педагогіки, психології і фахових методик, голова циклової комісії молодого науковця та керівників науково-дослідних робіт студентів і ліцеїстів Вікторія Василівна Поберецька. Вона, зокрема, підкреслила, що всі здобувачі повинні дотримуватися принципів особистої доброчесності, поважати гідність і права інших здобувачів, допомагати створювати і підтримувати середовище, у якому всі можуть досягти успіху завдяки спільним зусиллям.

Активними учасниками спілкування були викладачі правових дисциплін: Наталія Іванівна Бурятинська, Лариса Володимирівна Швець, Галина Олександрівна Шмирко, – а також здобувачі різних спеціальностей.

Після обговорення окресленої проблеми студенти дійшли висновку, що академічна доброчесність, чесне здобуття якісної освіти є ключем до успіху, та висловили бажання зробити крок назустріч позитивним змінам і почуватися більш комфортно, висловлюючи власну думку, здобуваючи якісну освіту та будуючи кар’єру.

Вікторія СЛУГОЦЬКА, старший викладач

кафедри соціально-економічних дисциплін62 перегляди

コメント


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page