top of page

ГОВОРИМО ПРО ОНЛАЙН-УРОК ВОЛОНТЕРСТВА

5 грудня в Україні відбувся Національний онлайн-урок волонтерства, до перегляду якого доєдналися студенти та викладачі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Урок був приурочений Міжнародному дню волонтера і транслювався на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України. Він зібрав понад 100 тисяч переглядів.У ролі спікерів виступили: Анна Бондаренко, керівниця Департаменту молоді та спорту Міністерства освіти і науки України; Дмитро Бурак, представник Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ); Олександр Педан, український шоумен і актор; Поліна Глоба, українська фітнес-тренерка та волонтерка; Юлія Бондаренко, волонтерка з досвідом роботи у різних сферах; Владислав Яцук, заступник міністра молоді та спорту України.

Онлайн-урок розпочався з виступу Анни Бондаренко, яка зазначила, що волонтерство – це добровільна, безоплатна діяльність, спрямована на допомогу іншим людям або на благо суспільства в цілому, і кожен внесок є вагомим, адже головне – бажання робити добро.

Після цього Дмитро Бурак запропонував глядачам пройти опитування, яке було розроблено ЮНІСЕФ з метою вивчення ставлення молоді до волонтерства та її готовності долучатися до цієї діяльності.

Олександр Педан ознайомив із такою соціальною проблемою, як булінг, і закликав глядачів долучатися до волонтерства і робити світ безпечнішим для всіх дітей.

Активну паузу під час уроку – волонтерську руханку – провела Поліна Глоба.

Юлія Бондаренко змалювала волонтерську діяльність відомих людей, згадавши про актора Бенедикта Камбербетча, який працює з благодійним фондом «Надія» в Уганді, і про співачку Селену Гомес, яка є послом доброї волі ЮНІСЕФ.

Владислав Яцук дав настанови, як можна почати волонтерити і зауважив, що волонтерство починається з малого, адже кожен може надати допомогу своїм сусідам, підтримувати місцеві організації або просто бути добрим до людей, котрих зустрічає на своєму шляху.

Урок завершився виступом Анни Бондаренко, яка підсумувала основні тези уроку та наголосила, що волонтерство – це важливий шлях до формування соціальної відповідальності, яка допомагає нам стати кращими людьми та зробити світ добрішим.


Онлайн-урок волонтерства став важливим кроком у популяризації волонтерства в Україні. Він показав, що волонтерство – це доступний та ефективний спосіб зробити світ кращим, і кожен може долучитися до цієї благородної справи.

Аліна ЧЕРНЕЦЬКА,

студентка 21-ЮЖ групи


19 переглядів

Commenti


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page