top of page

Герої не вмирають!

А сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

Людмила Максимлюк

15 лютого в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відзначили День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вшановуючи безсмертний подвиг активістів Майдану, студенти груп 31-Ж (куратор – Ляхнович Ніна Олександрівна) та 41-Ю (куратор – Погребнюк Наталія Олексіївна) провели інформаційну онлайн-годину, до участі в якій залучили студентів різних спеціальностей та учнів Обласного накового ліцею-інтернату.

Майбутні правознавці – Довгань Ірина, Нех Олександр, Мельник Олексій, Киричишена Богдана, Губіліт Анастасія, Козір Оксана, Квасюк Ірина та Мельник Денис – під мультимедійний супровід Ляхнович Н. О. розповіли про трагічні події 20 лютого 2014 року, що відбулися в самому серці Києва і привернули до себе увагу світової спільноти. Студенти говорили про те, що багато полеглих на Майдані були дуже молодими людьми, які мали досягнення у своєму духовному, науковому й освітньому розвитку. Вони могли б зробити чимало корисних справ для свого народу, якби залишилися живими. І тому сьогодні пам’ять про кожного Героя Небесної Сотні має гуртувати нас, живих; дати нам силу та волю, мудрість і наснагу зміцнювати свою державу та відстоювати її незалежність.

Із заключним словом до учасників відеоконференції звернувся директор коледжу Савчук Петро Несторович. Висловлюючи слова скорботи за загиблими, Петро Несторович зауважив: «Ідучи крізь дим і насильство, відважні Герої Небесної Сотні мужньо відстоювали незалежність своєї країни і захищали честь свого народу. Вони полягли за жовто-блакитний прапор і наше право бути українцями на своїй землі… Пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, вона має жити в наших серцях і викликати в кожного з нас бажання творити і змінювати себе й країну на краще».

Олена Куліш,

студентка 31-Ж групи

85 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page