top of page

ГЕРОЇКО-ПАТРІОТИЧНИЙ ПРОЄКТ «ГЕРОЯМ СЛАВА!»

Від початку російської агресії, що триває вже восьмий місяць, військові Збройних сил України, ризикуючи своїм життям, захищають нашу державу і спокій кожного з нас. На лінії фронту знаходяться рідні, знайомі, близькі за духом люди; усі вони боронять життя від тенет смерті, стоячи на захисті до останнього подиху.

Підтримати бойовий дух захисників – наш обов’язок і наше найважливіше завдання. Саме тому студентська рада КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» запропонувала здобувачам освіти взяти активну участь у героїко-патріотичному проєкті «Героям Слава!».

Уже з перших днів війни увесь педагогічний та студентський колектив коледжу демонструє неабияку згуртованість і бажання допомогти нашим захисникам. Голова студентської ради Владислав Колодій зазначив: «У всіх наших ініціативах, зосереджених навколо підтримки армії, ми керуємося спільною мотивацією – допомогти всім, хто боронить Україну, підтримати настрій цих мужніх людей і подякувати їм за те, що маємо можливість жити і навчатися».

До участі в проєкті, умовою якого було представити малюнок або створити презентацію творчих робіт на тему «Героям Слава!», долучилися творчо обдаровані студенти. Таким чином вони прагнули підтримати тих, хто тримає мирне небо над Україною, тих, завдяки кому ми живемо звичайним життям в умовах війни.

Учасники проєкту вкотре довели, що сьогодні, попри відчай, втрати, сльо­зи і печаль, Україна стала єдиною, як ніколи раніше, адже бореться проти пекла, проти люті і зневаги. Завдяки хоробрості та мужності наших захисників і захисниць, завдяки відвазі всіх громадян наша держава стала світовим символом боротьби за свободу.

Студенти коледжу впевнені в тому, що їхня підтримка для бійців дуже важлива і що створені малюнки та написані листи підтримають бойовий дух захисників, додадуть їм сили, стійкості і наснаги на перемогу!

Роботи студентів обов’язково дійдуть до адресатів, адже будуть відправлені нашим захисникам і захисницям разом із волонтерською допомогою!

Єднаймося кожен на своєму місці, робімо все можливе, щоб зупинити ворога та вберегти нашу Україну!

Наші зусилля обов’язково увінчаються великою ПЕРЕМОГОЮ!

Усе буде Україна!

Діана ВОЛОШЕНЮК,

член творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»

87 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page