top of page

Вітаємо переможців інтелектуальної спортивної гри

Шахи, як і любов та музика,

володіють здатністю робити людину щасливою.

Зіґберт Тарраш

Протягом усієї історії шахів майстерні трюки і пастки завжди викликали захоплення в шанувальників цієї гри. У гарній пастці втілені тактичний задум, комбінаційне мислення та захопливі прийоми, які привертають нашу увагу.

Шахи – найпоширеніша інтелектуальна гра у цілому світі, яку ще називають «королівською». Не в тому сенсі, що в шахи грають тільки королі, а в тому, що ця гра, за багатьма показниками, справедливо очолює групу інтелектуальних ігор. Вона не тільки цікава, але й корисна для розвитку логіки. А ще шахи визнано видом спорту, тож проводяться спеціальні шахові олімпіади, змагання, турніри. Часто шахісти показують неабияку вправність у мистецтві слова. Це підтверджують не тільки влучні цитати Магнуса Карлсена чи Боббі Фішера («Коли я виграю, я геній. Коли я не виграю, я не геній»), а й ціла колекція міркувань та порад майстрів гри у шахи.

18 листопада 2021 року в читальній залі бібліотеки Вінницького технічного коледжу відбулися фінальні змагання з шахів за програмою обласної Спартакіади закладів фахової передвищої освіти серед студентів технікумів і коледжів 2021-2022 н. р. Учасники змагань, які пройшли в дружній атмосфері, з високим рівнем організації та суддівства, показали свою активність і згуртованість.

Команду КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» представили Янич Діана, учениця 10-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату, і Янич Богдан, студент бакалаврату 1-БЮ групи, які вибороли призове III місце.

Переможці змагань отримали грамоти і медалі. Рада КФК та адміністрація КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» щиро вітають призерів і бажають усім спортсменам міцного здоров’я, великих здобутків, наполегливості, наснаги і нових перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, що символізує силу, велич духу і стійкість!

Особливу подяку викладачі циклової комісії фізичної культури, фізичного виховання та захисту України висловлюють батькові наших переможців – Яничу Олександру Васильовичу – за гарне виховання і підготовку до змагань Діани та Богдана.

Катерина Прухніцька,

викладач циклової комісії

фізичної культури, фізичного

виховання та захисту України49 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page