top of page

Вітання з Днем художника

Шановні художники!

Сердечно вітаю вас — талановитих майстрів пензля, шанувальників образотворчого мистецтва з професійним святом – Всеукраїнським днем художника, яке відзначається 13 жовтня – в пору золотої осені, щедрої на врожай, барви й кольори, коли сама природа розгортає своє неповторне і дивовижне художнє полотно.

Наша земля завжди була багата талановитими людьми, серед яких і велика когорта майстрів пензля. Дорогі художники, творці та майстри! Яскрава, самобутня і багатопланова палітра ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного. Палітра ваших творів залучає мільйони людей до світу прекрасного.

На виставку до дня художника представлені персональні виставки картин викладачів образотворчого мистецтва Білик Ольги та Бондарчук Світлани. Роботи студентів бакалаврів у жанрі пейзаж. Студентські роботи кафедри мистецьких дисциплін виконані у різних жанрах: портрет, пейзаж, натюрморт, анімалістичний та інші. Творчі роботи студентів і викладачів виконані в різних техніках живопису і графіки. Представлені творчі композиції виконані в оригінальних техніках витинанка, колаж, квілінг та інші. Роботи студентів виконані під керівництвом викладачів кафедри мистецьких дисциплін Романюк А.М., Підгорної Н.В.

Школьнік Оксана Олегівна,

викладач кафедри мистецьких дисциплін
23 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page