top of page

ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ КРАЇНАМИ ЄВРОПИ

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучилася до заходів із нагоди Дня Європи – свята, яке традиційно 9 травня відзначають у Європейському Союзі та інших країнах на знак миру і єдності на континенті. «Будемо вшановувати нашу історичну єдність – єдність усіх європейців, які знищили нацизм і переможуть рашизм», – сказав президент Володимир Зеленський у зверненні 8 травня після підписання указу про щорічне відзначення свята в Україні.

Уперше День Європи відзначили і в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». За ініціативи студради здобувачі всіх спеціальностей та учні наукового ліцею підготували масштабний творчий проєкт, у якому мали нагоду представити 16 країн Європейського Союзу.

Такі різні, але водночас однаково креативні, позитивно налаштовані та всебічно обізнані, студенти і ліцеїсти змогли довести, що наш народ, із його культурною спадщиною і гуманістичною ментальністю, вартий того, щоб стати невіддільною частиною єдиної європейської родини.

Перейнявшись атмосферою свята, учнівсько-студентська молодь та викладачі поринули у віртуальну подорож різними країнами Європи, побачили їхній колорит і переконалися, що найбільша цінність кожної країни – це народ, який цінує і береже свої традиції. Учасники проєкту продемонстрували освітні, культурні і творчі ініціативи країн ЄС, гумористичні відео; пригостили присутніх національними стравами, а також розважили танцями різних народів і зачарували співом та декламуванням поезій мовою оригіналу.

Так, День Європи став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між націями, що ґрунтується на спільних цінностях і спільних інтересах миру, солідарності, демократії, добробуту людей.

Єлізавєта ЧЕРНЕЦЬКА,

член творчого об’єднання

кореспондентів газети «Журналіст»
167 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square