top of page

ВІДЛУННЯ КРАСИ

Колись Махатма Ганді сказав: «Справжня краса полягає все-таки в чистоті серця». Саме ця цитата гарно описує головну мету проведення конкурсу «Міс коледжу 2024». У такий складний для нашої країни час важливо не забувати про чистоту сердець, адже віра в людську красу – це віра в майбутнє нашого світу.

Конкурс «Міс коледжу 2024» відбувся в актовій залі КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» 14 травня. Вісім конкурсанток змагалися за омріяний титул: Штегеран Софія, Педстружко Анастасія, Цибакова Анастасія, Лебедєва Тетяна, Кушта Дар’я, Мазуренко Єлизавета, Дорош Олександра, Поспелова Юліанна.

П'ять конкурсів, які оцінювали ерудицію, таланти і красу наших студенток, зробили захід незабутнім для всіх учасників і гостей. Одним із найцікавіших став конкурс «Мода в умовах кризи». У ньому кожна конкурсантка мала продемонструвати власноруч зроблений костюм і своє вміння працювати в умовах обмежених ресурсів. Креативність учасниць була приголомшливою, а їхні образи вразили не тільки членів журі, але й усіх присутніх. Учасниці з ентузіазмом розповідали про символічний зміст авторського вибору в образах і демонстрували естетичний смак та вміння виражати свої ідеї через моду.

Завершальне дефіле, у якому дівчата розкрили природну красу та грацію, підкресливши свою неповторність і шарм, зачарувало всіх присутніх. Кожна конкурсантка сяяла на сцені, вражаючи своєю внутрішньою силою та вишуканістю.

Видовищне шоу вдало доповнювали музичні номери та хореографічні виступи, створюючи атмосферу свята і радості.

Не менш цікавим був момент нагородження. Члени журі: Самборська Олена Дмитрівна, заступниця директора з навчальної роботи, Ганджа Роман Миколайович, викладач математичних дисциплін, Дудник Вікторія та Буртний Назарій, представники студентського самоврядування коледжу, – довго сперечалися, перш ніш змогли обрати кращу з найкращих, адже кожна з дівчат гідно представила свій сценічний образ.

Вітаємо переможниць у восьми номінаціях: «Міс Ніжність», «Міс Чарівність», «Міс Фантазія», «Міс Елегантність», «Міс глядацьких симпатій», «Друга віцеміс», «Перша віцеміс» та, звичайно ж, «Міс коледжу 2024». Кожна учасниця конкурсу зуміла розкрити не тільки свою природну красу, а й внутрішню силу, розум і талант. Усі вони стали прикладом для студентства, надихнувши його на реалізацію мрій.

Конкурс «Міс коледжу 2024» став доказом того, що краса, талант, інтелект вдало поєднуються в одній людині. Він також став платформою для самовираження і розвитку молодих талантів. Захід довів, що українські студентки – це не лише чарівні дівчата, але й розумні, талановиті, амбітні особистості.

Організатори планують зробити конкурс щорічним і значно розширити його масштаби.

Христина КОЛОМІЄЦЬ,

студентка 31-Ж групи
 

 

111 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page