top of page

ВІДЛУНАЛИ ЗВУКИ ВИПУСКНОГО

30 червня 2022 року в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» вручили дипломи здобувачам спеціальностей «Середня освіта. Музичне мистецтво», «Середня освіта. Образотворче мистецтво» денної і заочної форм навчання.

Дійство відбувалося онлайн. Усі охочі побувати на святі мали змогу долучитися до перегляду події наживо на YouTube-каналі коледжу. На урочистостях були присутні представники адміністрації закладу освіти, викладачі, студенти, батьки і друзі випускників.

З вітальним словом до винуватців торжества звернувся Савчук Петро Нестерович – директор коледжу, кандидат педагогічних наук; наказ про присвоєння кваліфікації та напутнє слово виголосила Самборська Олена Дмитрівна – заступник директора з навчальної роботи, доктор філософії. Із вітаннями до випускників звернулася декан гуманітарно-педагогічного факультету доктор педагогічних наук Мороз Майя Олександрівна, яка цьогоріч була головою атестаційної комісії. Щирі слова настанов своїм вихованцям сказали куратори випускних груп – Рожанська Лариса Георгіївна, Гулько Олена Миколаївна та Зелінська Ірина Сергіївна.

…Іще вчора вони були студентами, а сьогодні вже стали дипломованими спеціалістами. За роки навчання в закладі вищої освіти здобули цінний багаж знань, який стане надійним підґрунтям для побудови успішної кар’єри.

Тож бажаємо всім випускникам не зупинятися на досягнутому, бо,доки людина діє, вона потрібна людям, Богу і собі!

Ірина Зелінська,

куратор випускної 41-М групи


101 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page