top of page

ВІДЗНАЧАЄМО РІЧНИЦЮ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ І ВШАНОВУЄМО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Революція гідності...Майдан...10 років...А так, ніби вчора...

Українці в усі історичні періоди, особливо у важкі часи, черпали сили з пророчих слів великого письменника Тараса Шевченка. 10 років тому з Шевченковими словами «Борітеся, поборете!» на устах пішов у вічність перший Герой Небесної Сотні Сергій Нігоян – вірменин за національністю, але українець за нескореним духом. 22 січня 2014 року Сергія застрелили близько шостої години ранку, коли ще тривало перемир’я між мітингувальниками та «Беркутом».

На згадку про ті трагічні події директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Петро Савчук, студентський актив коледжу та студенти 1-БЮ(4) групи прочитали уривок із поеми «Кавказ» Т. Шевченка.


На сайті коледжу в рубриці «На допомогу кураторові» розміщено інформаційні матеріали до річниці Революції гідності та вшанування Героїв Небесної Сотні. Це не тільки історичні факти, а й перелік тематичних досліджень, літературних творів, відеоматеріалів і тематичних інтернет-ресурсів, які буде використано під час виховної години 19 лютого.

Упродовж 18–22 лютого в коледжі пройде тиха акція «Ангели пам’яті». До її проведення, уже за традицією, долучаться учні Обласного наукового ліцею-інтернату, студенти різних спеціальностей і викладачі. Вони власноруч створять символічних ангеликів із паперу, яких розмістять на деревах, що прикрашають коледжеве подвір’я. Ці символи світлих душ Героїв Небесної Сотні покликані нагадати всім нам про найвищу жертовність, подвиг в ім’я гідності і свободи, в ім’я України, як незалежної держави, і українців, як самостійної нації.


Надія БЛІДЧЕНКО,

заступник директора з виховної роботи;

Валерій ВОСКОЛУП, куратор 1-БЮ(4) групи

60 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page