top of page

Відзначаємо День Європи віртуально

Флешмоб «Європа починається з тебе!» з нагоди Дня Європи відбувся в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». Головний акцент учасники акції зробили на подіях війни рф проти України та європерспективах Української держави.

Рада Європи цю дату відзначає 5 травня, а 9-го – Європейський Союз як річницю плану виходу Європи з післявоєнної кризи. Його проголосив міністр закордонних справ Франції Робер Шуман 9 травня 1950 року. Світовій спільноті ця подія відома також як Декларація Шумана.

Флешмоб «Європа починається з тебе!» – прекрасна нагода засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Цьогоріч День Європи дуже тісно пов'язаний з Україною, охопленою полум’ям кровопролитної війни.

Наші коледжани активно долучилися до відзначення Дня Європи – дня спільних цінностей, спільної історії, спільної культури та (що найважливіше!) спільного майбутнього. Адже одним із пріоритетних завдань сучасної освіти є сприяння розвиткові демократичної культури, формуванню політико-правових і соціально-економічних знань студентської молоді.

Кожен охочий долучитися до флешмобу протягом тижня надсилав повідомлення з міркуваннями про те, що означають європейські цінності для кожного з нас. Найкращі висловлювання було об’єднано у відеоролик та презентовано на сайті коледжу.

Надія БЛІДЧЕНКО, заступник директора

з гуманітарної освіти та виховної роботи117 переглядів

Comentarios


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page