top of page

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ВІРТУАЛЬНО

22 січня Україна відзначає День Соборності. Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування. Вона не лише передбачає пам’ять про минуле, але й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні.

Пропонуємо всім коледжанам відзначити цей день віртуально і долучитися до різноманітних активностей у соцмережах та мобільних додатках. Пропонуємо декілька цікавих варіантів.

1. Онлайн-гра «Сто років боротьби. Українська революція»

Мобільний додаток, розроблений Українським інститутом національної пам’яті, допоможе поглибити в ігровій формі знання студентів та ліцеїстів щодо подій Української революції 1917-1921 років. Цю цікаву вікторину можна проводити навіть без доступу до Інтернету! Як грати? Дуже просто та неймовірно захопливо! Кожен гравець має кинути віртуальний кубик, переміститися по полю і дати відповідь на запитання щодо подій, діячів, місць та документів тієї епохи (усього їх 82). Головна мета – зібрати картки та об’єднати етнічні українські землі, які умовно поділені на 6 регіонів:

  • Київщина-Лівобережжя;

  • Волинь;

  • Галичина;

  • Поділля;

  • Південь;

  • Схід.


Застосунок доступний для всіх версій Аndroid та для ІОS-версій.

Також на сайті УІНП є можливість завантажити комплект настільної гри для друку. У наборі є спеціальний посібник, у якому детально викладено правила гри.


2. Гепенінг під хештегом #ВЄдностіСила

Сучасна молодь не уявляє свій світ без гаджетів та соціальних мереж. Тож це завдання вам неодмінно сподобається!

Гепенінг (від англійського слова happening – подія, випадок) – це певна форма дій, під час яких організатори акцій залучають глядачів до участі. Цю ігрову імпровізацію запровадив американський теоретик мистецтва Аллан Капроу в 1959 році.

Ідея гепенінгу під хештегом #ВЄдностіСила полягає в розміщенні публікацій відповідної тематики в соціальних мережах та месенджерах, які мають зібрати якомога більше вподобань. Це можуть бути пости, сторіз, відео, фоторепортажі, стріми щодо розуміння національної єдності. Пропонуємо студентам об’єднатися в команди, підготувати свої дописи та розмістити їх на сторінках у Facebook, Instagram, Twitter, Телеграм тощо. Переможе публікація, яка протягом визначеного часу отримає найбільшу кількість лайків, коментарів і поширень.


Адміністрація

121 перегляд

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page