top of page

Відбулося засідання циклової комісії кураторів груп, класних керівників і вихователів ліцею

23 листопада відповідно до плану роботи коледжу відбулося засідання циклової комісії кураторів груп, класних керівників і вихователів ліцею, на якому було розглянуто два питання: профілактика виникнення та подолання проявів булінгу в сучасному молодіжному середовищі; вплив ЗМІ на формування свідомості молоді в особливих реаліях сьогодення.

Куратор 42-Ш групи Рожанська Л.Г. розкрила поняття «булінг», обґрунтувала актуальність проблеми, ознайомила присутніх зі статистикою і формами насильства; розповіла, як виявити чинники цього явища в закладі освіти і визначити шляхи зниження їхнього впливу в молодіжному середовищі. Лариса Георгіївна наголосила на необхідності спостерігати за психологічним кліматом у колективі; вибудовувати співпрацю зі студентами та учнями на засадах ділового спілкування, взаємоповаги, демократичності; сприяти самоствердженню здобувачів освіти, формуванню позитивної «Я»-концепції.

Із другого питання доповідала куратор 41-Ж групи Кондратюк О.В. Викладач ознайомила з видами масмедіа; позитивними і негативними впливами їх на психіку людини; навела результати соціологічних досліджень за рівнем довіри ЗМІ. Оксана Володимирівна обґрунтувала популярність впливу соцмереж на свідомість молоді; вказала на необхідність постійно тренувати критичне сприйняття будь-яких відомостей, що потрапляють в інформаційне поле здобувачів освіти; внесла пропозицію провести тематичну виховну годину «Вплив медійних засобів на сучасну молодь».

Виконувач обов’язків директора фахового коледжу передвищої освіти Маліновський Ю.Л. дав вказівку кураторам груп і класним керівникам чітко дотримувати графіку проведення інструктажів із техніки безпеки зі студентами під час карантину (детальна інформація та рекомендації для кураторів груп і класних керівників розміщені на сайті).Пантелюк Л.В.,

голова циклової комісії кураторів груп,

класних керівників та вихователів ліцею

29 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square