top of page

Відбулося засідання педагогічної ради фахового коледжу

13 червня відбулося засідання педагогічної ради фахового коледжу КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», на якому було розглянуто ряд питань.

Про результати навчання студентів за 2021-2022 н. р. звітував директор фахового коледжу Маліновський Юрій Леонідович, який прокоментував лист МОН №1/4334-22 від 21.04.22 «Про рекомендації стосовно окремих питань завершення 2021/2022 навчального року у закладах вищої, фахової передвищої освіти»; продемонстрував семестрові відомості академічних груп 2-го курсу з метою аналізу успішності; акцентував увагу викладачів на організованому завершенні навчального року, якісному і вчасному оформленні журналів академічних груп, семестрових відомостей, залікових книжок студентів, а також документації, на підставі якої здійснюється призначення академічних стипендій та соціальних виплат здобувачам освіти.

Виступаючи з другого питання порядку денного – про підготовку до складання Національного мультипредметного тесту, Маліновський Ю. Л. вказав на важливість своєчасного надання студентам інформації з питань проходження НМТ, проведення індивідуальних та групових консультацій із предметів «Українська мова», «Математика», «Історія України», організації психологічного та соціального супроводу здобувачів освіти в процесі підготовки до проходження НМТ.

Про створення дієвої системи патріотичного виховання на заняттях із предметів суспільного циклу доповідали Харитонова Ірина Вікторівна, Лемпій Олег Володимирович, Восколуп Валерій Петрович. Свої доповіді викладачі підкріпили змістовними презентаціями і змогли акцентувати увагу присутніх на тому, що в умовах складного українського сьогодення національно-патріотичне виховання студентської молоді, провідна роль у якому належить українській мові, як духовному стержню нації, має не просто бути складовою частиною освітнього процесу, але й стати його основою.

Доповідачі зробили висновок, що в основу роботи, відповідно до Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, варто покласти завдання патріотичного виховання молоді. Це дасть можливість реалізувати мету, яка об’єднає всіх учасників освітньо-виховного процесу, кожен із котрих буде готовий взяти відповідальність за сучасне і майбутнє своєї нації.

Оксана Мельник,

секретар педагогічної ради
71 перегляд

Opmerkingen


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page