top of page

Відбулися робочі зустрічі майбутніх правників зі стейкхолдерами

На базі творчого об’єднання «Юридична клініка» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулися робочі зустрічі студентів спеціальності 081 «Право» зі стейкхолдерами – приватним нотаріусом Жмеринського нотаріального округу Мельником О.М. та начальником Барського бюро правової допомоги Орищуком С.Ю. Такі заходи покликані сприяти професійному становленню студентської молоді, передачі їй практичного досвіду, формуванню стійкого розуміння відповідального характеру професії юриста незалежно від обраної сфери діяльності.

8 жовтня було проведено відкриту лекцію приватного нотаріуса Мельника О.М., у ході якої учасники обговорювали особливості застосування на практиці основних положень Закону України «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».

Олександр Миколайович розповів про специфіку роботи нотаріуса, переваги та недоліки професії; наголосив, що практична діяльність нотаріуса повинна бути спрямована на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів. Мельник О.М. акцентував увагу здобувачів на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, професійних і морально-етичних стандартах їхньої роботи, розумінні призначення і відповідального характеру обраної професії в контексті вимог Кодексу професійної етики нотаріусів України. Лекція викликала зацікавлення студентів і жваву дискуію.

12 жовтня відбулося засідання круглого столу за участю начальника Барського бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру з надання БВПД Орищука Сергія Юрійовича, який розповів про особливості надання безоплатної первинної правової допомоги та окреслив актуальні питання правничої практики.

У ході спілкування з Сергієм Юрійовичем студенти ознайомилися з особливостями діяльності Бюро, зокрема з порядком надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги, колом суб’єктів права на безоплатну вторинну допомогу, повноваженнями центру щодо складання процесуальних документів та забезпечення представництва інтересів громадян у судах. Окрім того, були обговорені питання, що стосувалися протидії домашньому насильству, позбавлення батьківських прав, відшкодування моральної шкоди, адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, нещасних випадків під час освітнього процесу, та ряд інших питань, які виникали під час спілкування.

У результаті проведених зустрічей були обумовлені принципи подальшої взаємодії юридичної клініки зі стейкхолдерами, зокрема Барським бюро правової допомоги Вінницького місцевого центру безоплатної правової допомоги для подальшої співпраці та приватним нотаріусом Жмеринського нотаріального округу Мельником О.М.

Слугоцька В. М.,

викладач правових дисциплін

199 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page