top of page

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ

Уже стало гарною традицією в Комунальному закладі вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледжі імені Михайла Грушевського» проводити Форум вступника. 13 травня відбувся черговий етап Форуму, на який завітали абітурієнти з різних освітніх закладів області та району, засвідчивши своє прагнення здобути тут омріяну професію.

Гості коледжу ознайомилися з виставкою мистецьких робіт студентів різних спеціальностей. А після завершення реєстрації були запрошені до актової зали, де відбулася презентація закладу. Після перегляду фільму про коледж до присутніх звернувся з вітальним словом його директор Савчук Петро Нестерович. Він наголосив, що нинішній захід – це погляд у майбутнє, а також ознайомив абітурієнтів із перспективами та освітніми послугами, які надає заклад.

Студентка Гресюк Олена представила абітурієнтам членів адміністрації, після чого передала слово здобувачам освіти, які поділилися враженнями, що склалися за період навчання, а також змальовували переваги і перспективи обраного фаху та запросили креативних молодих людей доєднатися до дружної студентської родини.

Про спеціальність «Дошкільна освіта» із захопленням розповів Ільченко Єгор, про спеціальність «Початкова освіта» – Потримай Анастасія, про спеціальності «Музичне мистецтво» та «Образотворче мистецтво» – Рибак Аліна і Січко Марія. З особливостями свого фаху ознайомили студенти спеціальностей «Журналістика» і «Право» Красовська Вікторія та Бойко Валерія. Про освітні послуги Обласного наукового ліцею-інтернату поінформувала Руднікова Вікторія – учениця 10-А класу.

Учасники Форуму отримали естетичне задоволення від перегляду музичних номерів у виконанні студентів та викладачів коледжу, зокрема Єлизавети Македон та Анни Кушнір, Андрія Мілінчука, ансамблю «Ельдорадо» під керівництвом Дарини Кузнєцової та мішаної хорової капели під керівництвом Наталії Скорич.

Для абітурієнтів та їхніх батьків була організована екскурсія по коледжу, яку провели студенти Карчевська Юлія та Кофан Ірина. Гості оглянули просторе приміщення закладу освіти, побувати в його затишних аудиторіях, майстернях та завітали до музейно-виставкової зали.

На завершення зустрічі організатори Форуму висловили щирі побажання, щоб кожен день для України був мирним і добрим, аби молодь змогла реалізувати свої прагнення і здобути якісну освіту.

Оксана МЕЛЬНИК,

викладач філологічних дисциплін
115 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page