top of page

ВІДБУЛАСЯ ПЕДАГОГІЧНА РАДА ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

20 грудня відбулося засідання педагогічної ради фахового коледжу КВЗО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Відповідно до порядку денного перше питання «Стан інформаційно-методичного забезпечення викладання предметів природничого циклу, його вплив на результативність та якість навчально-виховного процесу» висвітлили викладачі природничих дисциплін Новак Володимир Володимирович і Косюк Наталія Анатоліївна. Вони зробили аналіз діагностичної контрольної роботи в студентських групах, а також продемонстрували ряд технологій, які використовують у роботі, щоб зацікавити студентів, сформувати в них уміння і навички практичного застосування теоретичних знань для вирішення конкретних ситуацій при вивченні природничих дисциплін.

Новак Володимир Володимирович дав характеристику різних програм онлайн- презентацій, зокрема розповів про використання 3D моделей та анімації у своїй роботі, продемонстрував 3D моделі з різних тем.

Наталя Анатоліївна та Володимир Володимирович наголосили на доцільності використанні онлайн-тестування, що дасть можливість посилити контроль за якістю знань студентів із предметів природничого циклу.

Із другого питання «Адаптація студентів академічних груп першого курсу до навчання в коледжі. Створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей здобувачів освіти» доповідали куратори академічних груп перших курсів: Погребнюк Наталія Олексіївна, Задорожна Ганна Сергіївна, Кузнєцова Дарина Вікторівна, Романюк Альона Миколаївна, Кондратюк Оксана Володимирівна.

Провівши ряд тематичних опитувань та моніторингів, куратори груп здійснили ґрунтовний аналіз процесу адаптації студентів у стінах коледжу, а також підготували детальний звіт про те, яким чином відбулося згуртування колективу, організація активу групи, розподіл доручень відповідно до інтересів і запитів першокурсників.

Психолог коледжу Гулько Олена Миколаївна наголосила, що кожен новий етап життя завжди стимулює особистісне зростання, відкриває нові горизонти взаємодії та спілкування з новими друзями, а будь-які проблеми студенти можуть розв’язати, звернувшись за підтримкою чи порадою до адміністрації коледжу, куратора, психолога, викладачів.

Третє питання «Про хід спартакіади коледжу та шляхи підвищення рівня фізичного виховання студентської молоді» розкрив голова циклової комісії викладачів фізичної культури та захисту України Косюк Віктор Іванович. Він проаналізував роботу циклової комісії, охарактеризував стан фізичної підготовки студентів, а також підбив підсумки спартакіади з шахів і шашок, настільного тенісу, кросу та надав вичерпну інформацію про розподіл місць, які посіли учасники змагань. Віктор Іванович наголосив, що марафон, який відбувся нещодавно, згуртував викладачів та учнівсько-студентську молодь навколо спільних цілей.

Із метою поліпшення роботи циклової комісії Косюк В. І. запропонував активно залучати студентів та учнів ліцею до занять у спортивних секціях; формувати в здобувачів освіти відповідальне ставлення до систематичних занять із фізичної культури, спорту та власного здоров’я, а також сприяти адаптації студентів підготовчої медичної групи до проведення повноцінних додаткових занять в основній медичній групі.

Із четвертого питання «Про хід виконання рішень педагогічної ради фахового коледжу КВЗО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» від 11.10.2021» доповідав директор фахового коледжу Маліновський Юрій Леонідович.

Заслухавши та обговоривши доповіді, учасники педагогічної ради ухвалили відповідний проєкт рішення, що регламентує роботу фахового коледжу.

Оксана Мельник,

секретар педагогічної ради85 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page