top of page

Відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування

21 лютого в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на платформі Google Meet відбулася звітно-виборча конференція студентського самоврядування.

До участі в конференції були запрошені представники студентського активу академічних груп, представники студентського профкому коледжу, члени студентської ради та адміністрація закладу освіти: Савчук Петро Несторович, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Самборська Олена Дмитрівна, заступник директора з навчальної роботи; Блідченко Надія Григорівна, заступник директора з гуманітарної освіти та виховної роботи.

До участі в роботі конференції долучилися: Мороз Майя Олександрівна, декан гуманітарно-педагогічного факультету; Федорчук Наталія Анатоліївна, завідувач кафедри педагогіки, психології та фахових методик; Гуд Ганна Олександрівна, завідувач кафедри мистецьких дисциплін; Юзько Тетяна Миколаївна, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін; Маліновський Юрій Леонідович, директор фахового коледжу передвищої освіти; Томчак Алла Олександрівна, голова профспілкової організації студентів коледжу; Гулько Олена Миколаївна, практичний психолог коледжу.

Порядок денний звітно-виборчої конференції включав два питання: звіт студентської ради про роботу у 2021-2022 навчальному році; дострокові вибори нового складу студентської ради.

Про результати роботи звітувала голова студентської ради коледжу Мазур Ірина. Учасники конференції заслухали звітні виступи членів студентського самоврядування: Кобилянської Ольги, керівника сектору інформації, культури та спорту; Сущенко Анастасії, керівника сектору побуту та господарства; Подолинної Валентини, керівника навчально-наукового сектору.

Заступник директора з навчальної роботи Самборська О.Д. дала позитивну оцінку роботі студентської ради, яка зуміла мобілізувати свої зусилля і продовжувати активно працювати в умовах змішаного навчання. Олена Дмитрівна наголосила, що сьогодні перед студентською спільнотою стоїть завдання пошуку нових шляхів для саморозвитку і самореалізації, а умови для цього і своє сприяння коледж забезпечує постійно.

На посаду голови студентської ради КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» свою кандидатуру запропонував Колодій Владислав, студент 1-БМ групи, який ознайомив учасників конференції зі змістом передвиборчої програми та оголосив склад команди, із якою готовий активно працювати над вирішенням усіх питань, що мають місце в студентському житті коледжу. Підтримати кандидатуру Колодія Владислава закликали у свої виступах Сущенко Анастасія та Омельченко Ксенія.

Голосування було здійснено за технічної підтримки викладача циклової комісії фізико-математичних дисциплін Слободянюк Ірини Юріївни, яка підготувала онлайн-форму для проведення анонімного опитування, що дало можливість оприлюднити результати відразу після процедури голосування.

На питання «Чи підтримуєте ви кандидатуру Колодія Владислава на посаду голови студентської ради коледжу?» учасники конференції відповіли:

«Так» – 71 студент,

«Ні» – 2 студенти,

«Утримуюсь» – 5 студентів.

За результатами анонімного голосування, головою студентської ради було обрано Колодія Владислава.

Склад студентського самоврядування коледжу у 2021-2022 навчальному році:

 1. Колодій Владислав Олександрович (1-БМ);

 2. Самборська Катерина Миколаївна (21-Д);

 3. Кіндич Мирослава Русланівна (21-М);

 4. Овчінніков Владислав Павлович (21-Ш);

 5. Духновська Олександра Олександрівна (41-ОМ);

 6. Коломієць Христина Андріївна 11-(Ж(Ю));

 7. Харабара Анна Василівна (21-Ж);

 8. Пастухова Лілія Сергіївна (11-Ю);

 9. Мудрик Ярослав Олександрович (41-Ю);

 10. Адамовська Карина Юріївна (31-Ш);

 11. Бабейко Анастасія Володимирівна (31-Д);

 12. Тарахкалюк Аліна Володимирівна (21-ОМ);

 13. Омельченко Ксенія Юріївна (1-БМ);

 14. Сущенко Анастасія Віталіївна (31-Ш, представник Студентської ради Вінниччини);

 15. Цегельнюк Наталія Юріївна (41-Ю, представник Студентської ради Вінниччини).

Усі ми щиро бажаємо новообраному голові студентської ради Колодієві Владиславу та його команді творчого натхнення, реалізації поставлених цілей і досягнення високих результатів роботи.


Ірина МАЗУР, студентка 41-Ж групи;

Олена ГУЛЬКО, практичний психолог коледжу

182 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
 • Facebook Basic Square
 • Google+ Basic Square
 • Twitter Basic Square
bottom of page