top of page

Відбувся ХХІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Уже гарною щорічною традицією стало те, що 9 листопада, у День української писемності та мови, уся світова громадськість долучається до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – акції, котра покликана об’єднати українську спільноту в усьому світі, дати можливість кожному українцеві – на теренах Батьківщини і за її межами – перейнятися глибокими патріотичними почуттями через любов до материнської мови, рідного слова.


Оригінальний текст ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Слідом за пам’яттю» створив видатний вітчизняний письменник Юрій Андрухович, він же й озвучив диктант великій слухацькій аудиторії.

Приємно відзначити, що до написання радіодиктанту сьогодні активно долучилися студенти 35-ти академічних груп Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», учні 10-11-х класів Обласного наукового ліцею-інтернату і викладачі.


Пропонуємо до перегляду користувачів сайту фоторепортаж з аудиторій коледжу та онлайн-аудиторій.

Лариса Слободянюк, голова циклової комісії

української і зарубіжної філології


До уваги учасників ХХІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності


Час для надсилання готового тексту – астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: вул.Хрещатик, 26, м.Київ, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.

Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту.

Результати будуть оприлюднені впродовж 1-2-х місяців, залежно від кількості надісланих листів.

187 переглядів

Commentaires


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page