top of page

ВІДБУВСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ПРАВНИКІВ

24 квітня в межах діяльності юридичної клініки КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбувся науково-практичний семінар «Ґенеза та розвиток прав людини: погляд молодих правників».

Участь у форумі взяли: Майя Олександрівна Мороз, декан гуманітарно-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор; Тетяна Миколаївна Юзько, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін, доктор філософії; викладачі правових дисциплін, студенти коледжу та члени юридичної клініки.

Зважаючи на умови сьогодення, обговорення актуальних питань сучасного правознавства відбулося в дистанційному форматі.У вступній доповіді Майя Олександрівна Мороз звернула увагу слухачів на важливість і значущість професії юриста в сучасних умовах, підкреслила особливе значення події для розвитку правової освіти в коледжі та роботи кафедри соціально-економічних дисциплін зокрема.

До участі в науково-практичному семінарі були запрошені юристи-практики: оператор групи документального забезпечення першого відділу Кременецького РТЦК та СП солдат Ірина Володимирівна Сухар; провідний спеціаліст Барського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Київ) Марія Олександрівна Цвень; секретар судового засідання Барського районного суду Олеся Григорівна Рашевська, – які поділилися зі студентами практичним досвідом і розповіли про інновації у сфері юриспруденції та проблеми функціонування держави і її органів в умовах воєнного стану.

Про власні кроки в юридичній професії і набутий досвід захисту прав людини розповіли студентки 2-БЮ групи КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Вікторія Володимирівна Герасимчук, помічник адвоката, і Альона Аркадіївна Пукалюк, секретар Барського районного суду.

Під час роботи науково-практичного семінару його учасники обговорили актуальні питання інноваційних норм Закону № 10449 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку»; особливості діяльності юриста в різних сферах державного та суспільного життя; особливості діяльності судових, правоохоронних і правозахисних органів в умовах воєнного стану; роль практичної підготовки майбутніх правників на базі юридичної клініки КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Підсумовуючи роботу семінару, завідувач кафедри соціально-економічних дисциплін Тетяна Миколаївна Юзько висловила подяку викладачам кафедри за небайдуже ставлення до проблем сьогодення й активну позицію в пошуку дієвих способів їх розв’язання.

Організатори семінару висловлюють подяку всім його учасникам і гостям за активну участь в обговоренні важливих питань юридичної практики.


Вікторія СЛУГОЦЬКА, асистент

кафедри соціально-економічних дисциплін

 123 перегляди

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square
bottom of page