top of page

Відбувся захист технологічної практики на спеціальності «Журналістика»

16 лютого відбувся захист технологічної практики, яку студенти спеціальності «Журналістика» проходили з 14 січня по 6 лютого. Цьогоріч майбутні працівники ЗМІК набували практичних навиків у Комунальній організації «Редакція Барського міського ефірного радіомовлення», ПП «Редакція Немирівської громадсько-політичної газети «Прибузькі новини», Комунальному підприємстві «Престелерадіоцентр «Краяни» (м.Могилів-Подільський), редакційно-видавничому відділі та редакції газети «Ластівка» КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Розпочала звітну конференцію Марчук С.В., завідувач практик. У своєму слові Світлана Віталіївна налаштувала учасників зборів на плідну і конструктивну працю та побажала здобувачам освіти успішного захисту. Студенти 31-Ж групи активно презентували виконані завдання, ділилися враженнями про зустрічі з цікавими людьми, унікальні інтерв’ю, перші замітки й ефіри, курси з журналістської майстерності та медіаграмотності.

Керівники практики від коледжу викладачі-методисти Ляхнович Ніна Олександрівна, Лебединська Тетяна Михайлівна, Кондратюк Оксана Володимирівна та керівники з місць практики Лозінський Ігор Броніславович і Бобир Ольга Іванівна уважно слухали звіти, схвально відгукувалися про успіхи і досягнення студентів, детально аналізували труднощі, що виникали під час виконання поставлених завдань.

Редактор Комунальної організації «Редакція Барського міського ефірного радіомовлення» Лозінський І.Б. висловив сподівання на продовження співпраці з коледжем і подякував за добре підготовлених та наполегливих студентів. Зокрема відзначив Лєонову Лізу (41-Ж група), яка тепер працює в редакції радіомовлення, і практикантку Гоголь Наталію (31-Ж група). Така співпраця є гарною можливістю вдосконалення практичних навиків студентів-журналістів із перспективою подальшого працевлаштування.

Заступник директора з навчальної роботи Самборська Олена Дмитрівна побажала майбутнім працівникам ЗМІК успіхів у набутті фахових знань та вмінь і подякувала керівникам практики за плідну співпрацю.

Ліза ЛЄОНОВА,

студентка 41-Ж групи67 переглядів

Comments


Архів

Краплинки мудрості

Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Twitter Basic Square